[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

سرلشکر سلامی: آمریکا فروپاشیده است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه بزرگترین رزمایش اقتدار ما تحمیل اراده ما و حرکت کشتی‌های ما در دریاهای آزاد از خلیج فارس تا ونزوئلا بود، گفت: امروز ملت ایران در اوج اقتدار و عزت، مشکلات را پشت سر می‌گذارند.
به گزارش ایسنا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی‌فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌در آئین تکریم و معارفه فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) این دانشگاه را از منظر فرماندهی معظم کل قوا محل تولد یک سپاهی توصیف و تصریح کرد: اینجا نقطه ورود جوانان ما به محیطی است که اتصال به بهشت دارد اینجا جز تعلیم احکام جهاد و روش شمشیر زدن در راه خدا رعایت حلال و حرام و اخلاق چیزی وجود ندارد و در این دانشگاه خداوند متعال به زیبایی پرستش می‌شود.
وی افزود: پاسداران در دانشگاه شرف پاسداری می‌آموزند و همیشه بهترین و کارآزموده‌ترین فرماندهان انتخاب می‌شوند و این‌ها برگزیدگان و اسوه و الگو و محبوب و دلربا و بر قلب‌ها حاکم هستند.
سرلشکر سلامی‌در ادامه به ویژگی‌های اخلاقی سردار فضلی اشاره و بیان کرد: روح بلند، بی ریایی، توکل، ازخودگذشتگی از آبروگذشتن خصلت‌های یادگار پرافتخار و اسوه ماندگار دفاع مقدس، سردار «حاج علی فضلی» است. فرمانده کل سپاه تأکید کرد: پاسداران تعلیم‌دیده در این دانشگاه باید قادر به تعقیب دشمنان در دوردست‌ها باشند. سرلشکر سلامی‌درخصوص سردار «اباذری» جانشین فرمانده سابق دانشگاه افسری امام حسین (ع) نیز اظهار داشت: سردار اباذری مسئولیت یگان رزمی‌حمله‌کننده به اسکله‌های نفتی عراق را برعهده داشت و ابتکار عمل نقطه کانونی او است؛ علاوه بر این، چابکی، سخت‌کوشی، ولایت‌پذیری، هجرت و جهاد نیز از دیگر خصوصیات اباذری است و ایشان مجدداً در نیروی دریایی به خدمت ادامه خواهد داد.
 فرمانده کل سپاه در پایان با اشاره به ویژگی‌های فرمانده جدید دانشگاه افسری امام حسین (ع) بیان کرد: سردار غلامی‌هم در سپاه به تقوا، اخلاص و سختکوشی شهره است؛ لذا امیدواریم وی که پرچم این دانشگاه را به دست می‌گیرد، این راه را با قوت و جدیت ادامه دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی