[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

تدوین برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در اولویت است ، روزنامه شیراز نوین

جلسه هئیت اندیشه ورز بسیج رسانه فارس با حضور برخی از مسئولان رسانه‌های جمعی استان برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «مصطفی اژدری»، در جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه فارس که با حضور برخی از مسئولان رسانه‌های استان برگزار شد، گفت: هیئت اندیشه‌ورز به معنای جمع اندیشه‌هاست.
رئیس سازمان بسیج رسانه فارس با اشاره به اینکه این جلسه پیرامون 40 سالگی دفاع مقدس راه‌اندازی شده است، تأکید کرد: امسال شاهد چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس هستیم و تدوین برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس در اولویت برنامه‌ها است. بر اساس این گزارش در ادامه، «رضا جاویدی» گفت: تا قبل از شیوع کرونا جلسه‌های این هیئت برگزار شد و مصوباتی داشت که نمونه آن برگزاری جشنواره رسانه‌ای‌«ابوذر» بود. رئیس هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه فارس با اشاره به اینکه جلسه‌های مستمر با مدیران ارشد استان داشتیم، تأکید کرد: پیگیری مشکلات اصحاب رسانه را در دستور کار قرار دادیم که پیگیری مطالبات اصحاب رسانه با همکاری بسیج رسانه، انجمن صنفی، خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌شکل گرفت. وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه دوشادوش مدافعان سلامت برای مبارزه با کرونا ایستادگی و اطلاع‌رسانی کردند، یادآور شد: اصحاب رسانه در رزمایش «کمک‌مؤمنانه» به خوبی خوش درخشیدند و پوشش رسانه‌ای ‌مناسبی شکل گرفت.
جاویدی با اشاره به اینکه بزرگداشت چهلمین سالگرد از سوم خرداد آغاز شده و تا پایان سال ادامه دار خواهد بود، افزود: این جمع توان انتشار و تبیین اندیشه‌های امام (ره) و انقلاب اسلامی‌را دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی