[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

تسهیلات به ایستگاه تاکسی رسید ، روزنامه شیراز نوین

پرداخت وام به 10925 راننده متقاضی و دارای پروانه  بهره‌برداری معتبرتاکسیرانی 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با اشاره به پیگیری‌های‌صورت گرفته و در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد: با هدف حمایت از کسب و کارهای آسیب‌پذیر، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تاکسیرانانی که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند تسهیلات ۶ میلیون تومانی پرداخت می‌کند. 
به گزارش روابط عمومی‌اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس؛ سهراب مختاری عنوان کرد: فهرست رانندگان مشمول از طریق وزارت کشور به وزارت تعاون، کار و‌رفاه اجتماعی تحویل داده‌شده است و‌متقاضیان می‌توانندبا‌مراجعه باسایت کارا به‌نشانی:kara.mcls.gov.ir  و طی مراحل ثبت نام تکمیلی نسبت به دریافت این وام اقدام کنند.
وی با بیان اینکه تا کنون ۱۰۹۲۵ راننده واجد‌شرایط جهت دریافت تسهیلات ثبت‌نام کرده‌اند، عنوان کرد: از این تعداد پرونده ۷۱۴۴ نفر جهت بررسی به بانک‌ها معرفی شده است.‌ مختاری افزود: تاکسیرانانی مشمول این تسهیلات می‌شوند که دارای پروانه تاکسیرانی و بهره‌برداری معتبر باشند. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس؛ با بیان اینکه در گام اول مقرر شده است به آن دسته از رانندگانی که دارای بیمه تأمین اجتماعی هستند تسهیلات پرداخت شود؛ خاطرنشان کرد: در گام دوم سایر رانندگان فعال و مورد تائید وزارت کشور نیز مشمول دریافت این تسهیلات خواهند شد. 
مختاری زمان پرداخت تسهیلات را از اواخر خرداد با نرخ سود ۱۲ درصد و ۲۴ ماهه با دوره تنفس ۳ ماهه بیان کرد.  وی یادآور شد: متقاضیان بابت کد کارگاه، می‌توانند کد شعبه‌ای را که بیمه شدند ثبت و بجای کد ملی کارفرما، کد ملی تاکسیران را وارد کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی