[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

اخفای خودرو در انبار راه‌آهن ، روزنامه شیراز نوین

علی مبشری گفت: موضوع خودروهای مکشوفه در راه‌آهن فارس در حال بررسی است که در صورت محرز شدن تخلف ، خاطیان اعمال قانونی می‌شوند. علی مبشری، مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه استان‌های‌باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، با اشاره به اینکه هیچ خودرویی بدون نصب پلاک نباید از درب کارخانه خارج شود و به سمت نمایندگی‌ها حمل شود، گفت: در ۲۸ اردیبهشت ماه  امسال بر اساس ابلاغیه سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان برای گاراژها، پارکینگ‌ها و مراکز نگهداری نمایندگی‎های خودرو که خودروی صفر نگهداری می‌کنند مهلت چهار روز تعیین شد تا نسبت به تخلیه و تحویل خودروها به صاحبان آن‌ها اقدام شود .
او، بیان کرد: در صورت وجود و رویت خودروهای بدون پلاک در پارکینگ‌ها، خودرو به عنوان اخفا و امتناع به قصد گرانفروشی تلقی و تخلف محسوب شده  که در این راستا پرونده تشکیل و برای رسیدگی به شعب این اداره کل ارجاع  داده می‌شود. مبشری تصریح کرد: چون اطلاعی مبنی بر مدت زمان توقف این خودروها در پارکینگ راه آهن نداشتیم دستور توقیف خودروها صادر شد تا دست افراد سودجو و واسطه‌گران در این زمینه کوتاه شود. مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس با بیان اینکه در حال حاضر دستور قضایی برای توقیف خودروهای بدون پلاک در راه‌آهن فارس صادر شده است، ادامه داد: نمایندگان اصلی شرکت سایپا و ایران خودرو توسط پلیس امنیت اقتصادی دیروز احضار می‌شوند و تحقیقات و بررسی‌های‌لازم انجام می‌شود.
او، با تأکید بر اینکه تمام تلاش در راستای این است تا خودروهای عرضه شده به دست مصرف کنندگان واقعی آن برسد، افزود: در حال حاضر خودروها تا مشخص شدن نتیجه بررسی‌های‌قانونی توقیف هستند.
مبشری اضافه کرد: کارشناسان در حال بررسی و تحقیقات در خصوص این پرونده هستند که عملکرد پلیس اقتصادی و تعزیرات حکومتی از طریق رسانه‌ها اعلام می‌شود. مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس با بیان اینکه با متخلفان و اخلالگران در این حوزه برخورد قانونی و شدید می‌شود، اظهار کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه  مراتب را با شماره ۱۲۴ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی