[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

رسن: قراردادم را با پرسپولیس تمدید نمی‌کنم، روزنامه شیراز نوین

به گزارش نشریه «فوتبال» عراق، بشار رسن،‌ هافبک تیم ملی عراق اعلام کرده که دیروز(چهارشنبه) به تهران برمی‌گردد تا به تمرینات پرسپولیس ملحق شود. البته این ستاره اشاره کرده که این آخرین فصل حضورش در ایران است و مقصد بعدی‌اش یکی از تیم‌های قطری است.
رسن در مصاحبه خود عنوان کرد: به همراه پرسپولیس تمرینات آمادگی را آغاز می‌کنم. 8 بازی تا پایان لیگ ایران و 4 بازی برای به پایان رسیدن مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است. وی افزود: قراردادم با پرسپولیس در این فصل به پایان می‌رسد. با باشگاه ایرانی به توافق رسیدم تا 70 درصد قراردادم را پرداخت کند. مسئولان باشگاه پرسپولیس بعد از مشکلاتی که از لحاظ مالی داشتم متعهد شدند تا مطالباتم را پرداخت کنند.
هافبک عراقی درباره پیشنهادهای رسیده به او، گفت: بحران کرونا باعث شده تا در فوتبال نیز رکورد ایجاد شود. با چند باشگاه از کشورهای حاشیه خلیج در حال مذاکره هستم اما در شرایط کنونی به دلیل کرونا همه چیز به نوعی شبه متوقف است. از باشگاه‌های قطری پیشنهاد دارم البته به صورت رسمی‌نیست. مدیر برنامه‌های من با طرف قطری مذاکره کرده و اگر به توافق نهایی برسیم به صورت مشخص تیم آینده‌ام را اعلام می‌کنم.
رسن تأکید کرد: به نظرم بازی در لیگ ستارگان باعث پیشرفت من از سطح فوتبال می‌شود. وجود  زیرساخت‌های خوب و ورزشگاه‌های پیشرفته در کنار حضور بازیکنان مطرح و مربیان کاربلد باعث می‌شود تا من را تشویق کند به این لیگ بروم. همچنین رفتار حرفه‌ای ‌باشگاه‌ها و رسانه‌ها با بازیکنان همه باعث می‌شود تا بازیکنان بدرخشند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی