[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

آغاز مسابقات دو و میدانی از اواخر تیرماه ، روزنامه شیراز نوین

رقابت‌های جایزه بزرگ دو و میدانی به عنوان نخستین مسابقه در سال جاری اواخر تیرماه برگزار می‌شود.
به گزارش  روابط عمومی‌فدارسیون دو و میدانی، تقویم مسابقات داخلی و برون مرزی دو و میدانی در سال ۱۳۹۹ مصوب و اعلام شد که براساس آن ۳۵ رقابت برای ورزشکاران در ۲ بخش بانوان و آقایان پیش‌بینی شده است.
براساس تقویم اعلام شده در سال جاری ورزشکاران دو و میدانی در ۲۹ مسابقه داخلی و ۶ رقابت برون مرزی شرکت می‌کنند. بدین‌ترتیب رقابت‌های جایزه بزرگ تهران و مسابقات قهرمانی داخل سالن نانجینگ اولین و آخرین رویداد  تقویم  مسابقات هستند.  
همچنین مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی در حالی در روز‌های ۲۶ و ۲۷ تیرماه در ۲ بخش بانوان و آقایان در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار می‌شود که حدنصاب‌های دریافت جوایز نقدی از سوی شورای فنی اعلام شد.  
در این رقابت‌ها که نخستین میدان نبرد برای ورزشکاران  دو و میدانی در سال ۹۹ به شمار می‌رود، فدراسیون جوایز نقدی در ۳ بخش شامل نفرات اول تا سوم هر ماده، رکوردشکنان ملی و کسانی که موفق به رسیدن به حدنصاب‌ها شوند اهدا خواهد کرد.
در مسابقات  جایزه بزرگ دو و میدانی ورزشکاران دعوت شده در مواد ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۵۰۰۰ متر، ۱۱۰ مانع، ۱۰۰ مانع (بانوان)، ۴۰۰ مانع، پرتاب وزنه، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، پرتاب چکش، پرش طول، پرش سه گام، پرش ارتفاع و پرش با نیزه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی