[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۶
  • دوره جدید

تحریم ناجا موجب عزتمندی آن خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده ارشد سپاه استان تحریم ناجا توسط آمریکای جنایتکار را موجب عزتمندی هر چه بیشتر مجموعه سرافراز نیروی انتظامی‌در اذهان و قلوب ملت انقلابی ایران اسلامی‌دانست. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اخیراً در فهرستی که وزارت خزانه ‌داری آمریکا اعلام کرده است، نام 7 نفر از جمله فرمانده ناجا و مقامات ارشد این نیرو و همچنین سازمان نیروی انتظامی‌به فهرست تحریم‌ها اضافه شده‌اند.
در این راستا، سردار «سید هاشم غیاثی» فرمانده ارشد سپاه استان فارس با صدور پیامی‌این اقدام خبیثانه آمریکای جنایتکار را محکوم کرد.
در بخشی از پیام فرمانده ارشد سپاه استان فارس به فرمانده انتظامی‌استان آمده است:
صلابت، پایداری، عزت و اقتدار نظام مقدس و شکوهمند جمهوری اسلامی‌ایران مرهون ایستادگی و ایثارگری‌های فرزندان رشید و برومند این مرزوبوم در نیروهای مسلح خصوصاً نیروی انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران است.
عملکرد درخشان و انقلابی نیروی انتظامی‌بار دیگر دشمنان انقلاب اسلامی‌و در رأس آن‌ها شیطان بزرگ آمریکا را بر آن داشته تا در اوج عجز و ناتوانی، تحریم را به عنوان حربه‌ای ناکارآمد و شکست خورده برای خادمان صدیق و انقلابی ملت شریف ایران در نیروی انتظامی‌به کار گیرند، اما بدون شک این اقدام مذبوحانه موجب عزتمندی هر چه بیشتر مجموعه سر افراز نیروی انتظامی‌در اذهان و قلوب ملت انقلابی ایران اسلامی‌خواهد شد. توفیق روز افروزتان را در استمرار ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی‌در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از رهنمودهای ولی‌امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی‌امام خامنه‌ای «مدظله العالی» از محضر حق تعالی مسئلت دارم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی