[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

در خصوص نیروی انسانی راهکار سومی ‌را انتخاب کرده‌ایم، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای شهر شیراز با بیان اینکه در خصوص لایحه ساماندهی و تأمین نیروی انسانی شهرداری دو دیدگاه متقابل مطرح می‌شود، گفت: شورای شهر شیراز در خصوص نیروی انسانی شهرداری، بر اساس دلایل مختلفی راهکار سومی ‌را انتخاب و مصوب کرده است.
به گزارش روابط عمومی‌و امور بین‌الملل شورای اسلامی‌شهر شیراز، دکتر «سید عبدالرزاق موسوی» با اشاره به مواضع مختلف کاربران رسانه‌ها و فضای مجازی پیرامون مصوبه اخیر این شورا در خصوص نیروی انسانی؛ اظهار داشت: اینکه مردم با سلایق و نگرش‌های متفاوت درباره مصوبه نمایندگان خود در شورای شهر اظهارنظر کنند، رویه بسیار خوبی است چرا که اساساً شورای پنجم معتقد به شفافیت است و یکی از مصادیق شفافیت در همین تصمیمات و ذکر دلایل و روند تصمیم‌گیری‌های مسئولان و نمایندگان است.
وی تصریح کرد: بر پایه راهکار شورای شهر شیراز، بخشی از پست‌های بلاتصدی توسط نیروهای بخش خصوصی موجود و بر اساس نیاز و از طریق آزمون انتخاب و تأمین و بخشی دیگر نیز از طریق فراخوان عمومی، آزمون و طی مقررات استخدامی‌از بین داوطلبان واجد شرایط خارج از مجموعه شهرداری، به کار گرفته می‌شوند.
گفتنی است لایحه ساماندهی و تأمین نیروی متخصص مورد نیاز شهرداری شیراز، پس از مدت‌ها بحث و بررسی، اول خردادماه اصلاح و به تصویب شورای اسلامی‌شهر شیراز و در ادامه به تأیید فرمانداری شیراز رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی