[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی: سالن بین‌المللی صدرا شهریور امسال به بهره‌برداری می‌رسد، روزنامه شیراز نوین

 ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: می‌کوشیم سالن ورزشی بین‌المللی صدرا شیراز را تا پایان شهریورماه ۹۹ به بهره‌برداری برسانیم.حبیب الله  طاهرخانی چهارشنبه در حاشیه بازدید از این سالن گفت: ساخت این پروژه پیشرفت خوبی داشته است  و به نظر می‌رسد با اتمام این سالن یک اتقاق خوب در شهرصدرا که حدود ۱۴۰ هزار نفر جمعیت دارد، رخ دهد.
وی اضافه کرد: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با فدراسیون فوتبال قرار است به هنگام افتتاح این سالن استاندارد بین‌المللی یک دوره مسابقه فوتسال  با حضور چند تیم خارجی برگزار شود. همچنین مسئول ورزش و جوانان شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این سالن با مساحت ۲۸۰۰ متر مربع و با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.
سیدمحمد ناظم الشریعه  ادامه داد: این پروژه به مدت ۲ سال متوقف مانده بود اما با حمایت مدیر عامل شهر جدید صدرا دوباره ساخت آن از سر گرفته شد و هم اینک بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حق شیراز است که چنین سالن مجهزی داشته باشد.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: گنجایش ظرفیت تماشاگران ۲۲۰۰ نفر است ضمن اینکه جایگاه بانوان، ورودی و سرویس بهداشتی آن هم مجزا است تا بانوان علاقه‌مند بتوانند به تماشای مسابقات ورزشی بپردازند.
ناظم الشریعه با اشاره به اینکه این سالن چهار رختکن حرفه‌ای‌دارد ، افزود : بر گزاری مسابقات خارجی به پیشرفت ورزش این استان هم از نظر فرهنگی و هم از نظر فنی کمک شایانی خواهد کرد از این رو تمام امکانات و محل اسکان داوران و برگزار کنندگان مسابقات خارجی با جایگاه ویژه (vip) در این سالن در نظر گرفته شده است.
وی گفت: به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده‌ایم  این سالن  را برای مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا که قرار است آبان ماه ۹۹ به میزبانی ایران بر گزار شود، به عنوان یکی از شهرهای میزبان در نظر بگیرند که با تحقق این امر به توسعه ورزش این استان کمک خواهد شد.
ناظم‌الشریعه بیان داشت: همچنین رئیس فدراسیون هندبال نیز از این سالن بازدید کرد زیرا قرار است مسابقات هندبال جوانان آسیا هم در سال جاری به میزبانی شیراز برگزار شود، تا این سالن هم به عنوان یکی از محل برگزاری این مسابقات به کنفدراسیون هندبال آسیا معرفی شود.
مسئول ورزش و جوانان شهر جدید صدرا اشاره کرد: این سالن طوری طراحی شده است که می‌توان در آن  مسابقات هندبال، والیبال، بسکتبال و فوتسال به صورت حرفه‌ای‌ برگزارکرد تا علاقه‌مندان به ورزش در این شهر جدید که جمعیت زیادی را در خود جای داده است، بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.
شهر صدرا در شمال غربی شیراز است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی