[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

شهرداری زیر ساخت‌های خوبی برای توسعه ورزش ایجاد کرده است، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت بسکتبال فارس گفت: شهرداری شیراز زیرساخت‌های خوبی را برای توسعه ورزش فراهم کرده و در سایه وفاق و همدلی خوبی که بین هیئت بسکتبال با این سازمان ایجاد شده سال گذشته برنامه‌های متعددی را جهت توسعه بسکتبال برگزار کردیم و امسال نیز این آمادگی را داریم تا با همکاری شهرداری شیراز برای توسعه بسکتبال گام برداریم.
در دیدار فریدون رئیسی رئیس هیئت بسکتبال استان فارس با احمدرضا فتوحی معاون مالی و اداری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز و یحیی زارع معاون تربیت بدنی شهرداری راهکارهای همکاری هیئت بسکتبال فارس و شهرداری شیراز برای توسعه بسکتبال مورد بررسی قرار گرفت.
فریدون رئیسی ضمن تبریک مسئولیت جدید احمد رضا فتوحی به عنوان معاون مالی و اداری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری شیراز و تقدیر از حمایت‌های خوب امیر عوض‌پور به بسکتبال فارس اظهار داشت: نگاه ورزشی در مدیریت کلان شهرداری شیراز وحمایت همه جانبه از ورزش جای تقدیر دارد اما نبود تیم‌های لیگ برتری به نام شهرداری شیراز در کشور خلاء بزرگی است که امیدوارم امسال با درایت مدیران شهرداری شیراز و حمایت شورای شهر به سرانجام برسد و شاهد حضور تیم‌های به نام شهرداری شیراز در مسابقات کشوری باشیم.
معاون مالی و اداری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با بیان اینکه ابتدا باید از تلاش همکاران خودم در شهرداری شیراز که زیرساخت‌های، خوبی را برای توسعه ورزش فراهم کردند تشکر کنم، ابراز داشت: خوشبختانه رسالت مدیریت شهری و سیاست‌های راهبردی شورای شهر همواره با جامعه ورزش همسو بوده و در راستای ارتقای توسعه ورزش در سه بعد ورزش همگانی، کارمندی و قهرمان فعال بوده است.
احمد رضا فتوحی گفت: جامعه‌ای سالم است که جمعیت آن از نظر فیزیکی، جسمانی، روحی و روانی سالم باشد و سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری شیراز در تلاش است با توسعه ورزش در این راستا گام بردارد و در این زمینه کلیه امکانات ورزشی شهرداری شیراز در اختیار مردم قرار گرفته است.
وی افزود: تعامل خوب و سازنده شهرداری شیراز با هیئت‌های ورزشی باعث شده تا خدمت‌رسانی ما به مردم آسان‌تر شود و امسال اولویت کاری ما تعامل سازنده با هیئت‌های ورزشی است چرا که اعتقاد داریم هیئت‌های ورزشی متولیان کار هستند و حمایت از آنها می‌تواند در ایجاد جامعه‌ای‌سالم و با نشاط به شهرداری کمک کند.
معاون تربیت بدنی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز نیز بیان کرد: توسعه و پیشرفت واقعی کشورها شاخص‌های مختلفی دارد که یکی از مهم‌ترین آنها ورزش می‌باشد که رویکردهای متفاوتی نسبت به این پدیده وجود دارد.
یحیی زارع تصریح کرد: در شهرداری شیراز توجه به ورزش همگانی و تلاش برای سلامت مردم اولویت اصلی می‌باشد که در این راستا در تمام نقاط شهر شیراز توسط شهرداری زیرساخت‌های ورزشی خوبی ساخته شده جهت استفاده در اختیار عموم مردم قرار داده شده است.
وی با بیان اینکه در تربیت بدنی شهرداری شیراز تعامل خوبی با هیئت‌های ورزشی داریم و اکثر این زیرساخت‌ها به خوبی مورد استفاده‌های هیئت‌های ورزشی قرار دارد، اضافه کرد: امسال نیز سیاست تربیت بدنی شهرداری این است که با همکاری هیئت‌های ورزشی در توسعه ورزش شیراز گام بردارد و یکی از این هیئت‌ها که در اولویت کاری تربیت بدنی شهرداری قرار دارد هیئت بسکتبال می‌باشد که سال گذشته در سایه همکاری و همدلی خوبی که با این هیئت داشتیم توانستیم برنامه‌های استعداد یابی و نخبه پروری را برای شهروندان علاقه‌مند به بسکتبال در شهر شیراز برگزار کنیم.
معاون تربیت بدنی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با اشاره به اینکه بدون شک امسال با یک برنامه‌ریزی بهتر این کار را انجام خواهیم داد، خاطرنشان کرد:در تربیت بدنی شهرداری شیراز از برنامه‌های هیئت‌های ورزشی فارس و شهر شیراز استقبال خواهیم کرد و امیدواریم که با یک تعامل دو سویه بتوانیم در توسعه ورزش شیراز گام برداریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی