[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۰
  • دوره جدید

اولین حضور نمایشگاهی و کسب مقام برتر، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره روابط عمومی‌سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: غرفه این سازمان در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی (ماشین‌آلات، نهاده‌ها و آبیاری) که در محل نمایشگاه‌های‌بین المللی شیراز به مدت چهار روز برگزار شده بود به عنوان غرفه برتر انتخاب شد و مورد تجلیل برگزار کنندگان نمایشگاه قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی‌سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، علیرضا واحدی پور تصریح کرد: کارشناسان با تجربه و خبره سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در زمان برپایی این نمایشگاه در غرفه این سازمان در سالن بهار حضور داشتند. میزبان مسئولان، اساتید، محققان و پژوهشگران بخش کشاورزی، دانشجویان و جمعی از کشاورزان بود و به تعداد 473 نفر از بازدیدکنندگان مشاوره علمی، فنی، تخصصی و اداری را ارائه دادند.
این مقام مسئول ابراز کرد: نمایشگاه مذکور به عنوان نخستین مرکز نمایشگاهی کشور در شرایط زندگی کرونایی با مجری‌گری شرکت نگاه سبز برگزار شد.
به گفته وی، این نمایشگاه با اخذ پروتکل خاص نمایشگاهی و رعایت موازین بهداشتی، مراقبتی، در محیط کاملاً ضد عفونی شده، با عرضه امکانات بهداشت فردی، جمعی، حفظ فاصله اجتماعی و نیز رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در غرفه‌بندی و رفت‌وآمدها  برگزار شد.
واحدی پور با بیان اینکه زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان در این نمایشگاه، تولید و عرضه انواع ماشین‌آلات حوزه کشاورزی، نهاده‌ها و تجهیزات آبیاری بود، اظهار کرد: شرکت‌کنندگانی از استان‌های‌تهران، فارس، اصفهان، قزوین، یزد، خراسان رضوی، مرکزی، بوشهر، قم، اردبیل، گلستان، سمنان و کردستان در این نمایشگاه جدیدترین محصولات خود را به معرض نمایش گذاشتند و علاوه بر آن نمایندگانی از کشور اسپانیا، ترکیه، چین، لهستان، هند و عمان نیز حضور داشتند.
وی خاطر نشان کرد: حضور شاهرخ شجری سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی در بازدید از نمایشگاه و گفت‌وگو با تعدادی از غرفه‌داران دلگرمی‌خاصی را در آنها به وجود آورده بود و موجب خرسندی آنها گردید که مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را با یکی از مقامات ارشد و نزدیک به وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرده بودند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی