[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

تعامل بین پلیس و دستگاه قضایی زمینه‌ساز ایجاد امنیت پایدار است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌ارسنجان در دیدار با دادستان شهرستان، تعامل بین پلیس و دستگاه قضائی را زمینه ساز ایجاد امنیت پایدار خواند و گفت: دستگاه قضا یاری‌رسان پلیس در اجرای قانون و برخورد با مجرمان می‌باشد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمدعلی فرهادی» در این دیدار افزود: با توجه به اینکه نیروی انتظامی‌به عنوان ضابط قضائی محسوب می‌شود انجام این تعاملات در راستای انجام امورات قضائی بسیار حائز اهمیت است.  وی افزود: انجام تعاملات سازنده بین ادارات دولتی فرصت مناسبی برای رسیدن به اهداف مشترک و به طور ویژه دستیابی به امنیت اجتماعی مطلوب را فراهم می‌کند. سرهنگ «فرهادی» گفت: امروز نیروی انتظامی‌به عنوان یک نیروی انقلابی در کنار دستگاه‌های قضائی کشور در ایجاد نظم و امنیت و افزایش قانونمندی شهروندان در سطح جامعه با انجام اقدامات فرهنگی و اجتماعی گام‌های بسیار مؤثری برداشته داشت که ثمره آن کاهش وقوع جرایم، آسیب‌ها  و افزایش پیشگیری اجتماعی در سطح جامعه می‌باشد. در ادامه دادستان شهرستان ارسنجان گفت: نیروی انتظامی‌به عنوان ضابط عام قضایی بیشترین همکاری و تعامل با دستگاه قضائی را در بحث اجرای قانون و برخورد با مجرمین دارد.
آقای «محمد یوسفی» از زحمات شبانه‌روزی پرسنل خدوم ناجا در ایجاد امنیت و اجرای قانون تشکر و قدردانی کرد و از خداوند متعال برای این عزیزان و خانواده‌های آنان سلامتی و طول عمر با عزت خواستار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی