[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۶
  • دوره جدید

کاوه دوباره استقلالی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

باتوجه به مشکلات مالی استقلال و لیست شکایت‌ها در فیفا از این باشگاه، فرهاد مجیدی امیدوار است در پنجره نقل و انتقالات پیش رو بازیکنان مدنظرش را جذب کند.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، احمد سعادتمند با حضور در باشگاه استقلال تهران برای اولین بار نقش جدی در نقل و انتقالات این باشگاه خواهد داشت. حفظ ستاره‌هایی مانند شیخ دیاباته، علی کریمی‌و مهدی قایدی برای فصل آینده از اولین اهداف سعادتمند است که تا حدود زیادی هم محقق شده و دست کم درباره قایدی و شیخ این اطمینان و تضمین وجود دارد. پس از اینکه گفته شد فرهاد مجیدی لیست بازیکنان مدنظر خود برای نقل و انتقالات پیش رو را به دست سعادتمند رسانده است، شنیده می‌شود یکی از اهداف آبی‌ها در تابستان امسال شاگرد سابق علیرضا منصوریان در این تیم است. بر این اساس بازگرداندن برخی از ستاره‌هایی که در فصول اخیر از استقلال جدا شده‌اند یکی از برنامه‌های سعادتمند است. در همان ابتدا نام مامه بابا تیام مطرح شد که در سوپرلیگ ترکیه توپ می‌زند و بارها ابراز علاقه کرده تا دوباره به استقلال برگردد. هرچند این موضوع فقط محدود به کد دادن دوستان و مشاوران او بود و مدیر عامل باشگاه استقلال هیچ وقت این شایعه را تأیید یا تکذیب نکرد. استقلال در این سال‌ها کم ستاره از دست نداده است. کاوه رضایی، امید ابراهیمی، مامه بابا تیام، مجید حسینی، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، پژمان منتظری و مهدی رحمتی که هرکدام به دلایل و طرق مختلف رفتنی شدند. حال سعادتمند روی این ستاره‌ها زوم کرده است و گفته می‌شود پس از منتفی شدن بازگشت تیام با قانون جذب بازیکن خارجی و هزینه بسیار سنگینی که این پروژه داشت حالا او به بازگرداندن کاوه رضایی فکر می‌کند که پس از پشت سر گذاشتن یک نیم فصل بد در تیم اف سی بروژ بلژیک توانست با درخشش فوق‌العاده در شارلروا خودش را در ژوپیر لیگ احیا کند. حتی شنیده می‌شود کارهایی در این راستا انجام شده است تا شاید بمب بزرگ سعادتمند کاوه رضایی باشد. البته به نظر می‌رسد بازگرداندن کاوه بیش از آنکه یک بمب بزرگ  باشد حکم سنگ بزرگ را دارد! او همین حالا در بلژیک مشتری‌هایی دارد و از طرف دیگر با رقمی‌قابل توجه تحت قرارداد باشگاه بروژ بلژیک است.
رضایی برای پیشرفت و حضور در تیم ملی راهی فوتبال بلژیک شد و حدود 3 سال است که در همانجا مانده و نتوانسته باشگاه و لیگ بزرگ‌تری از این کشور کوچک اروپایی را تجربه کند. به هرحال کاوه یکی از گزینه‌های اصلی و جدی مدیراستقلال برای حضور پرقدرت در نقل و انتقالات است. سعادتمند به فرهاد مجیدی هم قول داده که تیم خوبی برای فصل آینده ببندد. در حال حاضر برطرف کردن مشکلات مالی و تسویه حساب با بدهکاران اولویت اصلی مدیران استقلال است اما برنامه‌های آنها برای نقل و انتقالات دنبال خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی