[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

معلمان، بدون دفاع ، روزنامه شیراز نوین

نماینده شیراز در مجلس: آموزش و پرورش
 در اولویت دولت نیست چرا که جولانگاه سیاسیون است 
معلمان، بدون دفاع 

عزیزی: جریانات سیاسی اجازه بررسی مؤسسات آموزشی را نمی‌دهند؛ خبرهای بدی از دانشگاه فرهنگیان می‌رسد

نماینده شیراز در مجلس گفت: آموزش و پرورش به عنوان مرکز تعلیم و تربیت ایرانی و اسلامی‌به جولانگاه جریان‌های سیاسی معلوم‌الحال تبدیل شده است.
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، ابراهیم عزیزی نماینده شیراز در مجلس  در نشست علنی دیروز (یکشنبه، 25 خرداد) قوه مقننه درباره گزارش وزیر آموزش و پرورش درخصوص مشکلات نظام آموزشی کشور گفت: اساساً در دولت آقای روحانی وزارت آموزش و پرورش در اولویت نیست، متأسفانه آموزش و پرورش حاشیه‌ای ‌و فاقد اولویت است.
وی با بیان اینکه چرا باید آموزش و پرورش به عنوان مرکز تعلیم و تربیت ایرانی و اسلامی‌به جولانگاه جریان‌های سیاسی معلوم الحال تبدیل شود، عنوان کرد: چه پاسخی برای عزل و نصب‌های یک شبه دارید. چه حجتی داشتید فرزند شهیدی که مدیرکل آموزش و پرورش فارس بود را یک‌شبه برکنار و عناصر معلوم‌الحال را جایگزین وی کردید.
نماینده شیراز در مجلس  با اشاره به اینکه چه دلیلی برای تبعیض‌های ناروای خود دارید، سازمان دانش‌آموزی حیات خلوت چه کسانی شده است؟ ادامه داد: امروز رانت‌خواری مؤسسات آموزشی را شاهدیم، اگر جریان‌های‌سیاسی اجازه دادند وضعیت مؤسسات آموزشی را بررسی کنید.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه خبرهای بدی از دانشگاه فرهنگیان به گوش می‌رسد، گفت: چرا به دنبال دفاع از حقوق نیروهای خود نیستید؟ چرا نیروهای نهضتی باید احساس تبعیض کنند. انتظار داریم آموزش و پرورش در نظام اسلامی‌در اولویت باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی