[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

حکم پایداری اشتغال صادر شد ، روزنامه شیراز نوین

دو روز پس از سفر ریاست قوه‌قضائیه و تأکید وی در جلسات متعدد در راستای جلوگیری از تعطیلی واحد‌های‌تولیدی با ورود مستقیم دادگستری استان از تعطیلی یک واحد تولیدی و بیکاری ٢٥ کارگر جلوگیری شد.
رئیس کل دادگسترس استان فارس با بیان اینکه شرکت مذکور در زمینه بسته‌بندی محصولات کشاورزی فعالیت داشت به دلیل بدهی میزان برق مصرفی تعطیل شده بود که با ورود به موقع دادگستری فارس و ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های‌اقتصاد مقاومتی از ادامه تعطیلی آن جلوگیری گردید و کارگران این واحد به کار بازگشتند.
حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی با تأکید بر اینکه همه مسئولان در جایگاه خود و در راستای انجام وظایف سازمانی باید به جهش تولید و تحقق شعار سال کمک نمایند، گفت: دستگاه قضایی با تکیه بر ظرفیت‌های‌قانونی و در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب و تأکیدات مستمر ریاست قوه قضائیه حامی‌تولید‌کنندگان است و اجازه نخواهد داد در نتیجه تعطیلی واحدهای تولیدی کارگران بیکار شوند.
وی تصریح کرد: این روند در شرایط ویژه اقتصادی از سوی دادگستری استان ادامه خواهد داشت و تولید‌کنندگان می‌توانند جهت دریافت حمایت‌های‌قضایی به دبیرخانه ستاد پیگیری سیاست‌های‌اقتصاد مقاومتی مراجعه و مشکلات خود را در کارگروه‌های‌ویژه این ستاد مطرح نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی