[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

مسکن ملی عامل جهش تولید است ، روزنامه شیراز نوین

 مهندس عطا الله زمانی مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس از زیر ساخت‌های‌احداث مسکن در قالب اقدام ملی در شهرستان خنج بازدید کرد و بیان داشت: توجه به رونق مسکن در سال جهش تولید یکی از اولویت‌های‌اصلی بنیاد مسکن دراستان فارس است و شهرستان‌های‌جنوبی فارس نیز در این راه پیشقدم بوده‌اند.
به گزارش روابط عمومی‌بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌استان فارس، مهندس زمانی در این برنامه بازدید که به همراه معاون  مسکن شهری و در معیت مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج؛ کارشناسان بنیاد مسکن و کارشناس مسکن شهری اداره کل بنیاد مسکن انجام گرفت  از پروژه طرح اقدام ملی مسکن بازدید کرد. مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس با برشمردن مزایای مسکن طرح اقدام ملی ادامه داد: طرح اقدام ملی به تعادل بخشی عرضه مسکن در فارس کمک می‌کند، اجرای این طرح در برخی از شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت با مشارکت بنیاد مسکن در استان کلید خورده و امیدواریم با اجرای دقیق آیین نامه‌های اجرای طرح شاهد بهینه‌سازی و دستیابی به اهداف پیش رو باشیم. مهندس زمانی در ادامه افزود: زنجیره کاملی  از زمین، مجوزهای ساخت و  تسهیلات پشتیبان برای تولید مسکن در طرح اقدام ملی در جریان است تا این کار به صورتی شایسته  اجرا شود. استان فارس از جمله مناطق مستعد کشور برای اجرای این طرح است و شهرستان‌های‌جنوبی استان فارس از جمله مناطق پیشتاز است که اجرای طرح اقدام ملی را کلید زده و امیدواریم در یک افق متناسب با آورده متقاضیان و حمایت دولت شاهد تکمیل مراحل بعدی اجرای طرح اقدام ملی باشیم.
مهندس احمد عبداللهی  مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج نیز  به بیان تشریح و فعالیت‌های‌صورت گرفته در طرح اقدام ملی پرداخت و افزود:  اجرای طرح اقدام ملی مسکن براساس زمانبندی و از برنامه‌های‌این بنیاد و با کیفیت اجرا می‌شود مدیر بنیاد مسکن شهرستان خنج ابراز امیدواری کرد که با فراهم شدن بسترهای اجرایی و پشتیبانی مالی و فعالیت پیمانکاران طی مهلت مقرر ساخت و تحویل متقاضیان گردد. 
در ادامه این بازدید مهندس پروری معاون مسکن شهری و مهندس صمدی کارشناس مسکن شهری ضمن تقدیر و تشکر از مدیر بنیاد مسکن شهرستان به بیان تشریح این پروژه پرداختند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی