[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

ساخت پایانه صادراتی دراولویت است ، روزنامه شیراز نوین

تلاش برای تسریع در ساخت پایانه صادراتی فارس و واگذاری طرح‌های نیمه تمام فارس به بخش خصوصی از مهم‌ترین موضوعات دومین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان در سال 1399 بود که روز شنبه مورخ ۲۴/03/۹۹ و به ریاست دکتر عنایت الله رحیمی ‌استاندار فارس و با دبیری دکتر حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی‌سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، در این جلسه که بیش از دو ساعت به طول انجامید، گزارش عملکرد اقدامات انجام شده و آسیب‌شناسی واگذاری پروژه‌های‌تملک دارایی‌های‌سرمایه‌ای ‌به بخش غیردولتی موضوع تبصره ماده 19 واحده قانون بودجه سال 1398 کل کشور توسط دکتر نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس ارائه گردید.
استاندار فارس نیز در این جلسه، با بیان اینکه بسیاری از پروژه‌های دولتی استان، سودآوری لازم را برای واگذاری به بخش خصوصی دارند، تأکید کرد: در غیر این صورت دستگاه‌های‌متولی این پروژه‌ها پیشنهادهای کاربردی خود برای افزایش سودآوری و جذابیت پروژه‌ها را ارائه دهند.
بنا به گفته دکتر رحیمی، همه استان‌ها پروژه‌های‌مربوط به جهش تولید را معرفی نموده‌اند که در این زمینه، 5 استان شایسته تقدیر شناخته شده‌اند که استان فارس توانسته مقام نخست را در میان این 5 استان از آن خود نماید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی