[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

راز ۵۹ فقره سرقت برملا شد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده پلیس فارس: باند سارقان منزل متلاشی شد، 4 عضواین باند به‌طور هم‌زمان دستگیر شدند 

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند 4 نفره سارقان منزل و کشف 59 فقره سرقت از آنها در شیراز خبر داد.
سردار «رهام‌بخش حبیبی»در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سریالی منزل در شهرستان شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت. وی ادامه داد: در بررسی‌های انجام شده توسط کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان، مشخص شد سارقان در اوایل شب خصوصاً ایام تعطیل که شهروندان برای تفریح و یا دید و بازدید از منزل خود خارج می‌شوند با ورود به منازل اقدام به سرقت اموال کم‌حجم و با ارزش می‌کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی، موفق به شناسایی اعضای باند 4 نفره سارقان منزل در یکی از محله‌های شیراز در یک منزل مبله شدند. سردار «حبیبی» با بیان اینکه مأموران موفق شدند در یک عملیات ضربتی هر 4 نفر سارقان منزل که اعضای یک باند بودند را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند، تصریح کرد: متهمان سابقه‌دار در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند و به 59 فقره سرقت منزل در شیراز اقرار کردند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه سارقان تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، به شهروندان توصیه  کرد: در صورت خروج از منزل و مسافرت طولانی، منازل خود را به افراد مورد اعتماد خصوصاً همسایگان بسپارید و حتی الامکان  آن را مجهز به آژیر و دوربین مدار بسته کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی