[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

بختیاری‌زاده استقلال با استراماچونی قهرمان آسیا می‌شد، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: جریانی در ورزش کشور حاکم است که نمی‌خواهد موفقیت استقلال را حتی به صورت کوتاه مدت ببیند و همواره مانع حرکت آن می‌شود.
سهراب بختیاری‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نمی‌خواهم مثل خیلی‌ها احساسی صحبت کنم و حرف‌هایی را تکرار کنم که مدت زیادی است شنیده می‌شود. اما واقعیت این است جریانی در ورزش و فوتبال کشور حاکم است که نمی‌خواهد موفقیت استقلال را ببیند و این موضوع برای من به اثبات رسیده است.
وی اضافه کرد: این جریان که بسیار قوی است طوری برنامه‌ریزی می‌کند که همیشه در مقاطع مختلف زمانی بحران‌هایی پیرامون این تیم را بگیرد و برای آن ایجاد حاشیه کند. مثل همین بدهی‌هایی که مربوط به بویان و شفر است.
پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: واضح‌ترین مثال به زمان رفتن استراماچونی باز می‌گردد. درست وقتی تیم با این سرمربی به صدر جدول رسید آن جریان دست به کار شد تا استرا از ایران برود. من یقین داشتم اگر این مربی ایتالیایی را فراری نمی‌دادند، با استقلال قهرمان آسیا می‌شد. اما متأسفانه نگذاشتند. بختیاری‌زاده در خصوص از سرگیری دوباره لیگ برتر گفت: این اتفاق دیر یا زود باید رخ می‌داد. فوتبال هم مثل همه مشاغل دیگر باید به بودن کنار کرونا را یاد بگیرد و بتواند با این ویروس کنار بیاید. اما باید این را هم در نظر داشت که تمهیدات لازم را هم برای سلامتی بازیکنان و سایر اعضای تیم‌ها در نظر بگیرند. مدافع پیشین آبی‌ها در خصوص کری خوانی بعضی از بازیکنان و مربیان دیگر تیم‌ها قبل از شروع دوباره مسابقات گفت: این کار حرفه‌ای نیست و زیبایی فوتبال هم به همین غیرقابل پیش‌بینی بودن آن است. آنهایی که به فاصله ۱۰ هفته مانده به پایان مسابقات کُری می‌خوانند و خودشان را قهرمان می‌دانند مشخص است خیلی از فوتبال سر در نمی‌آورند.
وی در ادامه بیان داشت: بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال تا جایی که روی کاغذ شانس قهرمانی دارند باید برای دست یافتن به آن تلاش کنند. ۴ ماه تعطیلی باعث شده تا خیلی تیم‌ها شرایط قبل از تعطیلات شأن را نداشته باشند و این می‌تواند شانس همه تیم‌های بالای جدول را برای قهرمانی افزایش دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی