[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

تصفیه‌خانه شماره دو شیراز به زودی افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی ‌در حاشیه بازدید خود از پروژه‌‌های آب و فاضلاب شیراز از جمله تصفیه‌خانه شماره دو بیان کرد: پروژه شاخص تصفیه‌خانه شماره دو شیراز مراحل پایانی را طی می‌کند و به زودی آماده بهره‌برداری است.
وی با بیان اینکه احداث این تصفیه‌خانه اقدامی اثر گذار در حوزه بهداشت محیط و افزایش ایمنی شهروندان است، عنوان کرد: این تصفیه‌خانه بیش از ۶۰۰ هزار نفر از جمعیت شیراز را تحت پوشش خدمات فاضلاب قرار خواهد داد که در نوع خود اقدام ارزشمندی در افزایش ضرایب بهداشتی است.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه مجموعه این تصفیه‌خانه در زمینی با زیربنای ۱۳ هکتار احداث شده و شامل بخش‌های مختلف می‌شود، افزود: تصفیه‌خانه شماره دو شیراز یکی از بزرگترین پروژه‌های تصفیه خانه‌ای کشور و به عبارتی بزرگترین تصفیه‌خانه جنوب کشور است.
استاندار فارس خاطرنشان کرد: در ادامه این اقدام مؤثر سایر مدل‌های تصفیه پیش‌بینی شده نیز از طریق جذب سرمایه گذار اجرا خواهد شد.
 دکتر رحیمی‌همچنین از افتتاح این پروژه طی روزهای آینده خبر داد و گفت: تصفیه‌خانه شماره دو، به عنوان خدمت و هدیه‌ای ‌دیگر از سوی دولت به شهروندان ارائه خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی