[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

سارقان ۲۰ میلیاردی اموال مسروقه به بن بست رسیدند، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرمانده انتظامی‌استان گفت: اعضای باند سارقان اماکن با 41 فقره سرقت و اقرار به 20 میلیارد ریال اموال مسروقه دستگیر و روانه زندان شدند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «یوسف ملک‌زاده» گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن خصوصی و دولتی در شهرستان خرم‌بید، مأموران انتظامی‌آن شهرستان موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی در این خصوص 3 نفر را دستگیر و به پلیس آگاهی استان انتقال دهند. وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان در تحقیقات اولیه مطلع شدند سارقان با یک سواری 405  اقدام به سرقت از اماکن خصوصی و دولتی در شهرستان خرم‌بید می‌کرده‌اند.
سرهنگ «ملک‌زاده» با بیان اینکه مأموران موفق شدند در این خصوص یک سواری 405 متعلق به سارقان در مخفیگاه آنان را توقیف کنند، گفت: در بازرسی از آن خودرو مقدار زیادی اقلام سرقتی مربوط به دوربین‌های جاده‌ای‌شامل وای فای،کیس، مانیتور، کابل، باطری، کنکتور، 4 دستگاه قیچی پیشرفته مخصوص برش سیم و کابل و انواع آچار و ابزار آلات کشف شد.
این مقام انتظامی‌با اشاره به اینکه اعضای باند 3 نفره در بازجویی اولیه به 41 فقره سرقت از اماکن خصوصی و دولتی اقرار کردند، گفت: کارشناسان ارزش اموال مسروقه را 20 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
جانشین فرمانده انتظامی‌استان با بیان اینکه سارقان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک آن را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی