[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

از خداوند به دلیل وجود نیروی انتظامی‌سپاسگزاریم ، روزنامه شیراز نوین

تولیت آستان مقدس شاهچراغ (ع) با اشاره به اینکه از خداوند به دلیل وجود نیروی انتظامی‌سپاسگزاریم، گفت: برخی از این موضوع غافل هستند و شکر این نعمت را به جا نمی‌آورند. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله «سید علی اصغر دستغیب» در دیدار فرمانده انتظامی‌استان فارس با وی، اظهار داشت: در مجموع بحمدلله در نظام جمهوری اسلامی‌ایران شاهد حضور عناصر و انسان‌های‌صالحی هستیم و امیدواریم که بتوانیم آن چنان که شایسته است دین خود را به امام راحل و شهدا ادا کنیم.
وی ادامه داد: یکی از مشکلات جامعه ما موضوع مواد مخدر است که نقشه استعماری دشمنان است تا بتوانند از جامعه اسلام به نوعی انتقام گیری کنند.
تولیت آستان مقدس شاهچراغ (ع) ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات پلیس فارس به ویژه در راستای مبارزه با مواد مخدر، گفت: کسانی که در مسیر مبارزه با مواد مخدر متحمل سختی‌ها و زحمات فراوانی می‌شوند، در پیشگاه خداوند متعال اجر فراوانی دارند و این کاری بسیار ماندگار است.
آیت الله دستغیب مواد مخدر را عاملی دانست که بزرگترین لطمه‌ها را به جامعه وارد می‌سازد و افزود: برخورد با این موضوع به یک تشکیلات بر نمی‌گردد و همه آحاد جامعه در قبال آن مسئول هستند.
در ابتدای این دیدار، سردار «رهام بخش حبیبی» فرمانده انتظامی‌استان فارس گزارشی مشروح از اقدامات و عملکرد این فرماندهی ارائه داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی