[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

دریافت ستاره تعالی در نظام جهانی یک ضرورت است ، روزنامه شیراز نوین

سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به عنوان تنها سازمان دولتی کشور؛ تقدیرنامه ۴ ستاره تعالی سازمانی را دریافت کرد. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: براساس ارزیابی انجام شده برای جایزه تعالی، سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به عنوان تنها سازمان دولتی بزرگ کشور حائز دریافت تقدیرنامه ۴ستاره تعالی سازمانی شد.
به گزارش روابط عمومی‌سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محمد مهدی قاسمی‌افزود: عزم و همت همه همکاران برای شناسایی قوت‌ها و فرصت‌های بهبود سازمانی یار بوده است تا بالندگی سازمانی را در این اکوسیستم به ارمغان بیاورد.
وی بیان کرد: براین باور بوده و ‌هستیم که کسب سرآمدی پایدار، امری دست یافتنی و لازمه تحقق چشم انداز سازمان، در تراز ملی و‌منطقه‌ای ‌است.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان فارس طی سنوات اخیر رویه‌ای را در پیش گرفته است که در آینده‌نگری کلیه فعالیت‌ها و نتایج سازمانی کمک می‌نماید و ابزاری توانمند در مدیریت اثربخش تغییر و ‌پیشبرد برنامه‌های تحول در  اختیار سازمان قراداده است. وی تصریح کرد: تعالی سازمانی چارچوبی برای پرداختن به روش‌های نو، تقویت نقاط قوت و بازنگری در روند برنامه‌ها است و خود ارزیابی را در اختیار مدیران سازمان قرار می‌دهد که می‌توان از آن برای ایجاد قابلیت‌های جدید سازمانی و نیز قابلیت‌های مغفول مانده بهره جست. قاسمی‌اظهار کرد: امروزه سازمان‌های برتر دنیا به تعالی؛ نه به عنوان یک انتخاب بلکه به عنوان ضرورتی اجتناب‌ناپذیر می‌نگرند که این امر به مثابه رویکرد مدیریتی فراگیر و تکنیک‌های کارآمد و اثربخش با نگرش جامع به تمامی‌ارکان و زوایای سازمان می‌تواند در حصول «پایداری سازمانی» به عنوان بزرگترین چالش مدیریتی، نقشی مهم و‌مؤثر ایفا کند.
وی تأکید کرد: امید است با تعریف مستمر پروژه‌های بهبود دستیابی به اهداف استراتژیک تسهیل و تعالی جویی در میان همه کارکنان سازمان نهادینه شده و از آن برای مواجهه با چالش‌های پیش رو در فضای کنونی بهره‌مند شویم. مراسم اهداء جوایز هفدهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی در تاریخ ۲۶ خرداد ماه ۱۳۹۹ در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد و در این آئین از روسا و مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌هایی که در ارزیابی جایزه تعالی سال ۱۳۹۸ موفق به کسب امتیاز لازم برای دریافت جایزه تعالی شده بودند تجلیل به عمل آمد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی