[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

فرمانداران تصمیمات اقتصادی دولت را عملی کنند، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: فرمانداران شهرستان‌های استان باید با جدیت تمام تلاش خود را برای جذب اعتبارات مرتبط با کرونا از جمله حمایت از مشاغل آسیب دیده را پیگیری کرده و تلاش کنند حداکثر بهره‌برداری را از این ظرفیت به عمل آورند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی ‌در جلسه کارگروه اشتغال استان با بیان این که طرح ایجاد 200 شغل توسط هر فرمانداری در سال گذشته و سالجاری معیار ارزیابی فرمانداران است، اظهارداشت: برای تحقق اشتغال و تولید ثروت باید از همه ظرفیت‌های قانونی همچون قانون بودجه سالانه استفاده کرد. 
نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس با اشاره به این که پس از شیوع ویروس کرونا ، دستگاه‌های مسئول به هماهنگی و مدیریت استانداری به میدان آمدند و ابتدا تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده در دستورکار قرار گرفت، گفت: خوشبختانه هم اکنون استان فارس از اقلام بهداشتی اشباع شده است و اتفاقات خوبی به وقوع پیوست. 
وی ادامه داد: با توجه به این که بسیاری از مشاغل در اثر نگرانی ناشی از شیوع ویروس کرونا تعطیل و راکد شدند، دولت تصمیمات خوبی برای حمایت از آنان و جبران خسارات گرفت که مدیران استان و فرمانداران موظفند تلاش کنند تصمیمات دولت و ظرفیت‌های ایجاد شده را برای حمایت از کسب و کارها و واحدهای تولیدی به کار بگیرند. 
استاندار فارس با تأکید بر این که فعالیت‌های خرد و متوسط در این استان فراوان است و فعالیت زیادی برای شناسایی و جذب حمایت‌های قانونی از آنان لازم است صورت گیرد ، اظهار داشت: دستگاه‌هایی مانند میراث فرهنگی، صنعت، معدن و تجارت، ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی‌و دانشگاه علوم پزشکی باید تلاش کنند با استفاده از اعتبارات قانونی از مجموعه کسب و کارهای زیرمجموعه‌های خود حمایت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی