[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

امسال ۶۰ دوربین ثبت تخلف در جاده‌های فارس نصب می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس اعلام کرد که تا پایان امسال ۶۰ دوربین جدید ثبت تخلفات در محورهای مواصلاتی این استان نصب می‌شود.
به گزارش دریافتی شیراز نوین، علیرضا سیاهپور با اشاره به تأثیر نظارت هوشمند بر ارتقاء ایمنی تردد در جاده‌ها، گفت: این اداره با هدف بهبود وضعیت ایمنی جاده‌ها و نظارت بهتر بر ترددها، به دنبال توسعه کمی‌و کیفی سیستم نظارت هوشمند در محورهای مختلف مواصلاتی استان فارس است.
وی یکی از تخلفات حادثه ساز در ترددهای جاده‌ای را تخطی از سرعت مطمئنه ذکر و خاطرنشان کرد: نصب دوربین‌های نظارت و ثبت تخلفات، عاملی بسیار مؤثر بر کاهش این تخلف محسوب می‌شود.
سیاهپور با بیان اینکه سال گذشته ۱۳۶ دستگاه دوربین ثبت تخلفات ترافیکی در جاده‌های فارس نصب شد، گفت: نصب ۶۰ دوربین جدید نیز با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال، در دستور کار قرار گرفته و آغاز شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس خاطرنشان کرد که در مکان‌یابی برای نصب دوربین‌های ثبت تخلف، هماهنگی و همکاری خوبی بین این اداره کل و پلیس راهور استان وجود دارد.
سیاهپور با اشاره به اینکه در فارس ۱۷ هزارکیلومتر جاده وجود دارد، این عدد را بدون احتساب شهرستان لارستان دانست و گفت: از این عدد ۱۳۸۰ کیلومتر بزرگراه و ۲۲۰۰ کیلومتر راه اصلی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی