[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

جلسه شورای تأمین خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه فارس برگزارشد ، روزنامه شیراز نوین

جلسه شورای تأمین شهرستان شیراز با حضور مدیرمنطقه، معاونت مخابرات، رئیس حراست و مسئول روابط عمومی‌شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه فارس با مسئولان استانداری در سالن جلسات استانداری فارس برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی‌شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه فارس، در ابتدای این جلسه مهندس امین گنجی مدیر منطقه فارس ضمن تشکر از همراهی‌های صورت گرفته توسط تمامی‌اعضاء شورای تأمین شهرستان شیراز و در خصوص برگزاری جلسه اضطراری فوق، بیاناتی در خصوص وظایف محوله شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، مشکلات، چالش‌ها و عملکرد آن در بین دیگر شرکت‌های نفتی و حساسیت‌های بوجود آمده در خصوص سرقت‌های مواد نفتی و هجوم باند‌های  سرقت حرفه‌ای‌به استان فارس، برای شناسائی و طرح‌ریزی برداشت غیرمجاز از خطوط انتقال نفت، مطرح نمود.
همچنین در خصوص کاستی‌ها، مشکلات، ایجاد انتقال پایدار و امن و لزوم همراهی دائمی‌مسئولین امنیتی و انتظامی‌استان فارس و تداوم این روند در شهرستان‌های مربوطه مطالبی را بیان کرد. این جلسه به درخواست مدیر منطقه و عطف به بند شماره 16 مصوبه صورت جلسه کاهش آسیب‌پذیری خط لوله و نظر مدیر عامل شرکت صورت پذیرفت که در خصوص کاهش آسیب‌پذیری خطوط انتقال نفت منطقه فارس و ارائه راهکارهای مناسب، همکاری مسئولان استان فارس و توجه ویژه به این مهم بحث و تبادل نظر نمودند. 
در ادامه مقرر شد این موضوع با درخواست‌های این منطقه در حوزه پیش‌گیری و آسیب‌پذیری در جلسه روز جاری، ضمن تنظیم صورتجلسه‌ای‌که به تأیید تمامی‌اعضای شورای تأمین استان فارس خواهد رسید، به تمامی‌فرماندهان و نمایندگان مراجع امنیتی استان برای همکاری تنگاتنگ و مستمر ابلاغ گردد. 
برگزاری چنین جلساتی در سطح مسئولان امنیتی و استانی فارس، کمک بسیاری در حفظ و حراست از خطوط انتقال انرژی خواهد نمود که این روند در صورت تداوم، آورده‌های بسیاری را برای شرکت خطوط انتقال نفت منطقه فارس خواهد داشت.   

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی