[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

سلامت مردم در اولویت است، روزنامه شیراز نوین

سلامت مردم اولویت اساسی شورای اسلامی؛ مجموعه شورا و شهرداری از هیچ کوششی در جهت بهداشت و سلامت مردم فروگذار نخواهند کرد.
جلسه شورای اسلامی‌شهر صدرا با حضور دکتر رضازاده رئیس شبکه بهداشت شهدای والفجر شهرستان شیراز و اعضای شورای اسلامی‌در دفتر شورای اسلامی‌شهر صدرا برگزار گردید.
در این جلسه دکتر رضازاده با ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در سطح شهر صدرا و نحوه ارائه خدمات شبکه بهداشت و برخورد با کسبه و اصناف متخلف و پلمپ و تعطیل نمودن مواردی که پروتکل‌های‌بهداشتی را رعایت ننموده بودند را تشریح و افزود: در آینده نزدیک مانور بهداشتی در سطح شهر صدرا با تعامل و همکاری مجموعه شورای اسلامی‌و شهرداری صدرا برگزار خواهد شد.
مهندس صادقی رئیس شورای اسلامی‌شهر صدرا با تشکر از اقدامات صورت گرفته در سطح شهر توسط شبکه بهداشت بیان داشت: سلامت مردم اولویت اصلی و اساسی شورای اسلامی‌و شهرداری است و با جان مردم و سلامت آنان هیچ مماشاتی نداریم و مجموعه شورای و شهرداری از هیچ کوششی در جهت بهداشت و سلامت مردم فروگذار نخواهند کرد و انتظار می‌رود که به زودی شاهد اقدامات بیشتر وگسترده‌تری از شبکه بهداشت و درمان  در شهر صدرا و به خصوص فاز دو باشیم.
دکتر رضازاده رئیس شبکه بهداشت شهدای والفجر با تأکید بر فراهم شدن زیرساختهای بهداشتی در شهر صدرا گفت:خوشبختانه تاکنون عملیات احداث مرکز بهداشت و سلامت صدرا در فاز دو 95% پیشرفت فیزیکی داشته است و با توجه ویژه‌ای‌که نسبت به تکمیل این پروژه شده است، انشاالله در چند ماه آینده این مرکز تجهیز و افتتاح و آماده خدمت‌رسانی به شهروندان خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی