[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

ارتباط با سامانه ۲۰۲۰رایگان است ، روزنامه شیراز نوین

مشکل سامانه ۲۰۲۰ به طور کامل برطرف شده و کاربران می‌توانند با تلفن ثابت به صورت رایگان با این سامانه تماس بگیرند. «مهندس فرشید ایزدی» گفت: مشکل سامانه ۲۰۲۰ به طور کامل رفع شده و کاربران می‌توانند با تلفن ثابت به صورت رایگان با این سامانه تماس بگیرند. به دنبال ضعیف شدن اینترنت در شیراز،عده زیادی از کاربران برای جویا شدن این مشکل و رفع آن در تماس با ۲۰۲۰ دچار مشکل شدند. به گفته آن‌ها هر چه با این سامانه تماس گرفته‌اند کسی پاسخگو نبوده، این در حالیست که طی تماس با ۲۰۲۰ هزینه هم از کاربران کسر شده است.
«مهندس فرشید ایزدی»، مدیر مخابرات منطقه فارس گفت:طی دو سه روز گذشته سامانه ۲۰۲۰ مخابرات منطقه‌ای ‌فارس جهت یکسان‌سازی برنامه نرم‌افزاری که به صورت سراسری بوده، با اختلال فنی مواجه شده و در این مدت نتوانسته که به طور کامل پاسخگوی کاربران باشد چرا که با وجود این اختلال بر تعداد کاربران در صف‌های‌انتطار افزوده شده و به همین خاطر جوابگویی به آن‌ها به طول انجامیده است.
وی با بیان این که هزینه تماس با سامانه ۲۰۲۰ رایگان می‌باشد، افزود: این سامانه برای کاربران هزینه در برنداشته و هم اکنون نیز مشکل عدم ارتباطی با این سامانه برطرف شده و آن‌ها می‌توانند جهت رفع مشکلات اینترنتی با تلفن ثابت با شماره ۲۰۲۰ به صورت رایگان تماس بگیرند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی