[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی تمدید شد، روزنامه شیراز نوین

کارشناس کتب درسی و نشریات کمک‌آموزشی اداره کل آموزش‌وپرورش فارس گفت: مهلت ثبت سفارش فردی و گروهی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان، از 26 خرداد لغایت 2 تیرماه 99 تمدید شد. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی‌آموزش‌وپرورش فارس، مجید پیشرو گفت: بنا به اعلام معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش‌وپرورش، مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان از 26 خرداد تا دوم تیرماه 99 تمدید شد. کارشناس کتب درسی و نشریات کمک‌آموزشی  اداره کل آموزش‌وپرورش فارس گفت: این تصمیم بر اساس درخواست‌های مکرر تعداد زیادی از والدین دانش‌آموزان، مدیران مدارس وادارات آموزش‌وپرورش شهرستان‌ها مبنی بر تمدید مهلت زمانی ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان انجام‌شده است.
وی هدف از این اقدام را کمک به دانش‌آموزان جامانده از ثبت سفارش کتاب درسی برای سال تحصیلی 1400-1399 اعلام کرد و افزود: زمان ثبت سفارش فردی و گروهی کتاب‌های درسی در سامانه فروش و توزیع کتاب‌های درسی به آدرسhttps://www.irtextbook.com/ از روز دوشنبه مورخ 26 خردادماه تا روز دوشنبه 2 تیرماه 99 تمدید شد.
پیشرو بابیان اینکه«مهلت ثبت سفارش کتب درسی، مطابق جدول زمانی گذشته در 23 خردادماه 99 به اتمام رسیده بود»،تأکید کرد: آن دسته از دانش‌آموزان و مدیران مدارس که به هر دلیل، تا تاریخ اعلام‌شده قبلی موفق به ثبت سفارش کتاب نشده‌اند، لازم است هر چه سریع‌تر نسبت به این امر اقدام نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی