[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

ورودی شهرجویم ساماندهی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 گروه شهرستان‌ها- جویم،-آرزو جهان پیما
ساماندهی ورودی شهر جویم جزء برنامه‌های شهرداری است که به زودی انجام خواهد شد. به گزارش روابط عمومی‌شهرداری جویم،حسین نجفی زاده شهردار این شهر با اشاره به اینکه زیباسازی ورودی شهرها مهم‌ترین چیزی است که نظر هر مسافر و مهمانی را نسبت به شهر جلب می‌کند، افزود: به زودی عملیات اجرایی ساماندهی ورودی شهر جویم از سمت فرشته جان( میدان ولایت) که خیابانی ۶۰ متری می‌باشد با همکاری اداره برق جهت جابجایی پایه‌ها آغاز می‌گردد.  وی در ادامه بیان داشت: دیگر پروژه‌های عمرانی از جمله ساماندهی فاز دوم گلزار شهدا (تا کنون با هزینه یک میلیارد و دویست میلیون ریال)، روشنایی ورودی شهر از سمت منصورآباد(۸۰۰‌میلیون ریال) با همکاری راه و شهرسازی و اداره برق، نمازخانه بوستان صبا(۹۰۰ میلیون ریال) که از ابتدای سال جاری آغاز و در حال اجرا می‌باشد.
شهردار جویم همچنین خاطر نشان ساخت: فاز دوم بوستان حاشیه‌ای‌خلیج فارس،ادامه بلوار حافظ واجرای کانال عرضی بلوار حافظ از دیگر پروژه‌هایی است که تا شهریور ماه سال جاری(هفته دولت) اجرا و به بهره‌برداری خواهد رسید.
نجفی‌زاده در ادامه افزود: در حوزه امور خدماتی-‌عمرانی،زیبا سازی و مبلمان شهری(گلکاری، اصلاح روشنایی خیابان‌ها، معابر، میادین و بوستان) برنامه‌های خوبی داریم.
وی از همراهی و همکاری مردم با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی‌شهر جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، همکاری در راستای توسعه و عمران شهر و همچنین مسئولان استانی،شهرستان، بخش و شورای اسلامی‌شهر جهت حمایت از شهرداری تقدیر و تشکر  و همچنین از مردم بابت صبر و شکیبایی آنان در خصوص آسفالت تعدادی از کوچه‌ها عذرخواهی  و اظهار نمود: ان‌شاالله پس از حفاری گاز این مهم انجام خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی