[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

بلاتکلیفی فدراسیون بولینگ و بیلیارد ۳ ماهه شد، روزنامه شیراز نوین

حدود سه ماه است که از برکناری رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران می‌گذرد و تاکنون هیچ نهاد ذی‌ربطی در باره برکناری رئیس سابق واکنشی نشان نداده تا شایعات درباره این فدراسیون بیشتر از گذشته شود.
به گزارش ایسنا، اواخر سال گذشته رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران در سکوت خبری از سمت خود کنار گذاشته شد. حدود سه ماه است که از برکناری‌هاشم اسکندری می‌گذرد و فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران بلاتکلیف است. اسکندری در حالی موفق شده بود برای دومین بار پیاپی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود که انتخاب او برای ریاست این فدراسیون به دلایلی نامعلوم ناتمام ماند چرا که اسکندری در روزهای آخر سال ۹۸ به یکباره از سوی وزارت ورزش از سمتش کنار گذاشته شد.
بلافاصله بعد از برکناری اسکندری، محمدرضا مقصودلو رئیس سابق فدراسیون کبدی سرپرست این فدراسیون شد. این در حالی بود که برکناری اسکندری در سکوت کامل خبری انجام شد و مشخص نیست که دلیل برکناری او از ریاست این فدراسیون چه بوده است؟
تاکنون وزارت ورزش درباره دلایل و چرایی این تغییر هیچ واکنشی نداشته است و سرپرست جدید هم در این مورد اظهار بی‌اطلاعی کرد.
با توجه به مصاحبه‌های اخیر قهرمان چندین دوره پاکِت بیلیارد ایران مبنی بر تخلفات و جعل امضا در فدراسیون بولینگ و بیلیارد، تاکنون وزارت سکوت کرده و از دلایل برکناری اسکندری سخن به میان نیاورده است. امید است با شفاف‌سازی وزارت ورزش اگر حقی از ورزشکاری ضایع شده به آنان باز گردد و اگر فردی تخلف کرده، بازخواست شود. 
همچنین باتوجه به چشم‌اندازهای این رشته باید هرچه سریع‌تر انتخابات فدراسیون برگزار شود تا مشخص شود برنامه کادر جدید برای حضور هرچه بهتر ملی پوشان در رقابت‌های جهانی  و بین‌المللی چیست؟

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی