[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۸
  • دوره جدید

زندی : استقلال همیشه از خودی‌ها ضربه می‌خورد، روزنامه شیراز نوین

بازیکن سابق استقلال نظرات جالبی درباره شروع دوباره لیگ برتر دارد.
به گزارش ایلنا، فریدون زندی بازیکن سابق استقلال می‌گوید: برگزاری مسابقات در حال حاضر با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کروناست و اگر شرایط برگزاری بازی‌ها مساعد نباشد اجبار به از سرگیری مسابقات غیرمنطقی است. گفت‌وگوی زندی را در ادامه می‌خوانید:
موافق برگزاری مسابقات هستید؟
این یک تصمیم با خرد جمعی است که باید جنبه‌های مختلف را در نظر داشت تا به صورت دقیق درخصوص آن صحبت کرد. اینکه اعلام شده مسابقات برگزار می‌شود یعنی همه جوانب بررسی شده است. البته در حال حاضر من احساس می‌کنم برگزاری مسابقات برای تیم‌های لیگ برتری دشوار باشد چرا که مشکلات مالی روی اجرای پروتکل‌های بهداشتی تأثیرگذار خواهد بود. مشخصاً همه اهالی فوتبال دوست دارند که دوباره مسابقات را تماشا کنند اما اگر شرایطش وجود نداشته باشد آن زمان نمی‌توان به روز فوتبالیست‌ها را به زمین مسابقه روانه کرد.
شرایط استقلال را دنبال می‌کنید؟
با آمدن احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه، کمی‌آرامش به تیم تزریق شده بود که متأسفانه در این چند روز باز هم برخی که فقط برای پول و بیزینس به باشگاه نزدیک شده‌اند آرامش تیم را برهم زدند. باشگاه بزرگی مانند استقلال نیاز به اسپانسر دارد که پول تزریق کند نه اینکه به باشگاه پول قرض بدهد و در آینده خواستار این پول باشد. متأسفانه در استقلال این اتفاقات رخ می‌دهد و برخی که اصلاً نام استقلال برای‌شان مهم نیست، حاشیه ایجاد می‌کنند.
ظاهراً از این مسئله دلخور هستید؟
همیشه گفته می‌شود که استقلال از خودی‌ها ضربه می‌خورد؛ اما باید بگویم این دوستانی که شیطنت می‌کنند، استقلالی نیستند. خودی‌های استقلال پیشکسوتان بزرگی هستند که اصلاً در باشگاه حضور ندارند و حرفی هم نمی‌زنند که برای تیم حاشیه ایجاد شود.
استقلال با شروع مسابقات باید به مصاف فولاد برود؟
امیدوارم تصمیم درستی گرفته شود، چون واقعاً اهواز هم از لحاظ آب و هوایی و هم از لحاظ بیماری کرونا در شرایط خوبی نیست. می‌توانند این دیدار را به شهری دیگر منتقل کنند که خطر کمتری داشته‌باشد. استقلال اکنون تمریناتش را دنبال می‌کند اما مشخص نیست که بازیکنان همان طراوت قبل از کرونا را داشته‌باشند در حالی‌که با وجود نزدیک به سه ماه دوری از مسابقات، حالا امکان مصدومیت‌های بیشتری وجود دارد که البته امیدوارم هیچ بازیکنی در چنین شرایطی مصدوم نشود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی