[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

پارک‌های محله‌ای جدید در منطقه سه شهرداری شیراز طراحی و اجرا می‌شود، روزنامه شیراز نوین

عضو شورای اسلامی‌اسلامی‌شهر و ناظر منطقه سه شهرداری شیراز خبر داد: امسال پارک‌های محله‌ای جدید در خیابان‌های کاوه، جهانگردی و خیابان سفر طراحی، اجراء و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی‌و امور بین‌الملل شورای اسلامی‌شهر شیراز، «سید احمدرضا دستغیب» با تأکید بر تحقق شعار مردم محوری شورای پنجم و با اشاره به بازدید دوره‌ای‌صورت گرفته از منطقه سه شهرداری شیراز با هدف بررسی و رفع مشکلات با همراهی مهندس طهماسبی شهردار و یاوران شورای منطقه، اظهار داشت: در این بازدید وضعیت آسفالت، پیاده‌روها و آخرین اقدامات انجام گرفته در خصوص پارک‌های جدید الاحداث واقع در خیابان جهانگردی و همچنین تعریض و مرمت کوچه سرسره سعدی و بهسازی آسفالت آن مورد بررسی قرار گرفت. بازدید از خیابان کاوه و انبار منطقه که به زودی به پارک محله‌ای تبدیل و در اختیار مردم منطقه قرار خواهد گرفت موضوع دیگری بود که در بازدید این عضو شورای اسلامی‌شهر شیراز مورد توجه قرار گرفت.
بررسی وضعیت خیابان منتهی به ترمینال کاراندیش از دیگر مواردی بود که دستغیب به آن اشاره داشت و گفت: بررسی آسفالت‌های اخیری که در قسمت‌های مختلف شهرداری انجام شده از لحاظ کمی‌و کیفی، مورد تأکید شورای اسلامی‌شهر شیراز است.
او با اشاره به بررسی وضعیت پروژه باغ ملی شیراز، یادآور شد: باغ ملی به زودی مورد بازسازی و بهسازی قرار خواهد گرفت و به صورت یک باغ با قدمت تاریخی و با تأکید بر حفظ راه اندازی  نگارخانه و درختان کهن آن در اختیار خانواده‌ها و عموم مردم قرار خواهد گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی