[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

ترامپ: آماده توافق سریع با ایران هستم، روزنامه شیراز نوین

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا در یک تجمع انتخاباتی در شهر «تالسا» گفت که می‌تواند بهترین توافق و سریع‌ترین را با ایران انجام دهد. به گزارش «انتخاب»، ترامپ گفت: گفت اگر ایران الان با من توافق کنند هزینه کمتری دارند و بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هزینه سخت‌تری دارد. ترامپ در سخنرانی انتخاباتی خود در گردهمایی شهر تالسا گفت: «ایران می‌خواهد جو بایدن برنده شود. رئیس‌جمهور اوباما به آنها پول نقد داد‌ و در حال حاضر وضع‌شان خوب نیست. ایران می‌خواهد با من توافق کند اما جان کری و دیگران به آنها گفتند صبر کنید اگر ترامپ ببازد شما صاحب آمریکا می‌شوید درحالی که اگر الان با من توافق کنند هزینه کمتری دارند، بعد وحشتناک‌تر است.»
رئیس‌جمهوری آمریکا در ادامه به اقدامات دولتش در مقابله با کرونا اشاره کرد. او کرونا را «بلایی از چین» خواند و از عملکرد دولتش در مقابله با کرونا دفاع کرد. ترامپ گفت: دولتش موفق شده جان هزاران نفر را نجات دهد.
دونالد ترامپ با انتقاد از مواضع و عملکرد رقیب دموکرات خود جو بایدن او را برای تصدی پست ریاست جمهوری نامناسب توصیف کرد و گفت: «بایدن کاملاً از سوی حزبش کنترل می‌شود. او عروسک خیمه‌شب بازی آنهاست. او حتی نمی‌داند کجای کار است.»
رئیس‌جمهوری آمریکا افزود: «درصورتی‌که در سوم نوامبر [روز انتخابات] کار احمقانه‌ای نکنیم، شاهد بهترین سال اقتصاد آمریکا خواهیم بود.»
ترامپ در ادامه از عزم خود بر دفاع از حقوق و آزادی‌های مندرج در قانون تأکید کرد و افزود: «ما از حریم خصوصی، آزادی بیان و اندیشه، آزادی مذهب و حق داشتن اسلحه دفاع می‌کنیم.»
قبل از سخنرانی دونالد ترامپ، معاون او مایک پنس در گردهمایی طرفداران رئیس‌جمهوری، با دفاع از سیاست‌های نظامی‌ترامپ گفت: «تحت مدیریت این رئیس‌جمهور، آمریکا مناطق تحت کنترل داعش را تا آخرین اینچ آزاد کرد و ما بدون یک تلفات از سمت آمریکا، رهبر آنها را کشتیم.»
مایک پنس با اشاره به آنچه ارسال بسته‌های پول نقد برای ایران از سوی جو بایدن[در دوره ریاست جمهوری اوباما] توصیف کرد گفت: «رئیس‌جمهور ترامپ ما را از مهلکه توافق هسته‌ای بیرون کشید و قاسم سلیمانی هم دیگر وجود ندارد.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی