[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

درودگر: فدراسیون فوتبال مدرسه موش‌ها نیست ، روزنامه شیراز نوین

صادق درودگر هم چنان مخالف سر سخت علی کفاشیان برای حضور در جمع اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و عهده‌دار شدن سمت سرپرستی فدراسیون فوتبال است. 
به گزارش "ورزش سه"، وی این‌بار در مصاحبه با برنامه "سلام صبح بخیر" رادیو ایران حرف‌های انتقادی خود علیه علی کفاشیان را تکرار کرد و گفت: فدراسیون فوتبال مدرسه موش‌ها نیست که این برود و آن یکی بیاید سرپرست فدراسیون شود. سه ماه دیگر انتخابات برگزار می‌شود و یکی برای 4 سال رئیس فدراسیون خواهد شد. فیفا بهاروند را تأیید کرده است و این جابجایی‌های مکرر باعث تمسخر فوتبال ایران در مجامع بین‌المللی خواهد شد.
 عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در واکنش به این موضوع که علی کفاشیان به تشکیلات مدیریتی فدراسیون فوتبال بازگشته است، گفت: وی  به فدراسیون باز نگشته است و تنها یک جلسه با طالقانی عضو هیئت رئیسه برگزار کرده  که در خصوص حضورش در فدراسیون تصمیم گیری شود و بدون درخواست و تأیید هیئت رئیسه بازگشت کفاشیان امکانپذیر نیست. تنها اصفهانیان موافق است و 4 عضو دیگر هیئت رئیسه گفته‌اند در این صورت استعفا خواهند داد. کفاشیان به عنوان عضو هییت رئیسه تنها می‌تواند به فدراسیون بازگردد ولی به عنوان سرپرست نمی‌تواند. اگر این اتفاق رقم بخورد با قدرت و با افتخار استعفا خواهم کرد ولی در صورت نایب رئیسی وی استعفا نخواهم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی