[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۲
  • دوره جدید

ویسی: برابر پرسپولیس از پیش بازنده نیستیم، روزنامه شیراز نوین

عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره شرایط این تیم در جدول لیگ برتر اظهار داشت: چالش را خیلی دوست دارم و علاقه‌مندم با بازیکنان کمتر شناخته شده و حتی فراموش شده کار کنم. ۲، ۳ پیشنهاد داشتم که از میان آن‌ها پیکان را تیم خیلی خوبی دیدم و پیشنهادش را پذیرفتم.
از بازیکنان تیم شناخت کافی دارم. شاید بتوانم بگویم حدود ۷، ۸ نفر از بازیکنان پیکان را برای شاهین شهرداری می‌خواستم، اما نتوانستم در بوشهر در خدمت آن‌ها باشم. خوشحالم که جایگزین فرکی شدم. آمدن به پیکان کار بسیار سختی بود، اما این کار را شروع کردم و ادامه دادم.
ویسی در ادامه گفت: متأسفانه به دلیل شیوع کرونا، تمامی‌رقابت‌ها ۳ ماه تعطیل شد و بازیکنان ما هم خواب بودند! شاید بدن‌های آن‌ها برای ادامه رقابت‌ها جواب ندهد. از نظر جسمی‌و روحی - روانی روی بازیکنان خیلی کار کردیم و برای بازی با پرسپولیس تقریباً آماده هستیم.
او درباره صحبت‌هایش مبنی بر این که حق پیکان سقوط نیست گفت: واقعاً هر آدم فوتبالی لیست اسامی‌بازیکنان ما را می‌بیند، با من هم عقیده می‌شود. شهریار مغانلو آقای گل لیگ برتر است و این که بازیکن یک تیم قعر جدولی، آقای گل لیگ برتر باشد، در تمام دنیا کم نظیر است. در تمام دنیا آقای گل لیگ، بازیکن ۲، ۳ تیم بالای جدول است، اما متأسفانه در لیگ ما این طور نیست. امیدوارم با کمک بازیکنان و آقای گل لیگ بتوانیم در ۹ بازی باقی مانده نتایج خوبی بگیریم تا تیمی‌که ریشه‌دار است و بازیکنان و مربیان خوبی دارد را در لیگ برتر حفظ کنیم.
سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که آیا با از سر گیری رقابت‌های لیگ برتر موافق است گفت: اگر بخواهم صادقانه پاسخ دهم، باید بگویم که همین حالا هم با برگزاری لیگ موافق نیستم. به هر حال ما حق داریم صحبت کنیم، اما به ما می‌گویند شما نباید صحبت کنید، کاری نداشته‌باشید و چرا آن نامه را امضا کردید. اگر خدای ناکرده مغانلو کرونا بگیرد، چه کسی را می‌توانیم جایگزین او کنیم؟ اگر یک کارمند کرونا بگیرد برای پر کردن جای خالی او اشخاصی وجود دارند، اما جایگزین آقای گل لیگ برتر کیست و اگر مغانلو کرونا بگیرد، چه کسی را می‌توانم به جای او در ترکیب بگذارم؟ اگر دروازه بان یک تیم کرونا بگیرد، چه کسی جای او درون دروازه می‌ایستد؟ از ما می‌پرسند مگر خون شما از بقیه رنگین‌تر است، نه خون ما رنگین‌تر نیست، اما شغل ما مهم‌تر است و اگر ستاره‌های تیم‌ها کرونا بگیرند، چه کسی جای آن‌ها بازی می‌کند؟
ویسی گفت: برگزاری لیگ به ضرر مالکان باشگاه‌های خصوصی است، زیرا غیر از آن‌ها شخص دیگری هزینه نمی‌کند. این افراد فقط هزینه می‌کنند و درآمدی ندارند. اگر در اروپا مصر هستند بازی‌ها برگزار شود، دلیلش این است که از بلیت فروشی، حق پخش تلویزیونی و تبلیغات کنار زمین پول در می‌آورند. آن‌ها از حامیان مالی خود پول می‌گیرند و از فروش وسایل با آرم. اختصاصی باشگاه درآمدزایی می‌کنند، اما ما هیچ پولی در نمی‌آوریم.
او در خصوص قرارداد ویلموتس اظهار داشت: قرارداد ویلموتس سر و صدای زیادی به پا کرد و امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی برای فوتبال ما نیفتد. به تیم ملی جوانان که در راه جام جهانی است، هیچ رسیدگی نمی‌شود و به مدت ۱۵، ۱۶ ماه به سرمربی این تیم حقوقی داده نمی‌شود، اما برای ویلموتس این طور ریخت و پاش می‌کنیم. امیدوارم نظارت‌ها بیشتر شود.
سرمربی پیکان درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس گفت: ۱۰۰ درصد برای نباختن و پیروزی برابر پرسپولیس بازی می‌کنیم. مطمئنم بازی خوبی خواهد شد و از قبل بازنده نیستیم. مطمئن باشید لقمه سخت و گلو گیری برای پرسپولیس خواهیم بود

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی