[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

فدراسیون جوابمان را ندهد به فیفا و AFC پناه می‌بریم!، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: اگر فدراسیون فوتبال جواب ما را ندهد روی موضعمان برای تعطیلی لیگ هستیم و به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا پناه می‌بریم.
میرمعصوم سهرابی درباره تلاش باشگاه تراکتور برای برگزار نشدن لیگ و درخواست فدراسیون فوتبال برای برگزاری جلسه با نماینده باشگاه تراکتور، تصریح کرد: از فدراسیون تماس گرفتند و آقای زنوزی جوابشان را داد. اطلاعیه تکذیب درخواست جلسه با نماینده تراکتور را سازمان لیگ داده است در حالی که آقای نبی به آقای زنوزی زنگ زده بود. متأسفانه معلوم می‌شود در مدیریت‌ها و کمیته‌های فدراسیون هم هماهنگی نیست. متأسفانه و یا خوشبختانه زنوزی گفته بود ما نماینده خود را به فدراسیون نمی‌فرستیم چون دعوای ما باشگاه تراکتور نیست و باید تمام باشگاه‌ها باشند تا یک تصمیم‌گیری کلی صورت بگیرد؛ چه مسابقات شروع بشود و چه تعطیل.
مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره اینکه به نظر می‌رسد تیم تراکتور از نظر آماده‌سازی بازیکنانش عقب مانده است به رادیو تهران گفت: تیم ما از روزی که برای شروع تمرینات مجوز دادند، حتی زودتر از سایر تیم‌ها شروع به تمرین کرد. در بحث فنی درب ورزشگاه به روی بازیکنان باز شد و آنها را الزام کردیم زیر نظر بدنساز و کادر فنی به صورت انفرادی و دسته‌های چند نفره تمرین کنند.
سهرابی افزود: تراکتور یک باشگاه حرفه‌ای است. بازیکن حرفه‌ای باید همیشه از نظر آمادگی در بالاترین سطح باشد. مگر برای فصل بعد هم بازی نداریم؟ اکثر بازیکنان ما ملی پوش هستند و باید خودشان را آماده نگه دارند. اگر یک بازیکن حرفه‌ای سه ماه تمرین نکند اضافه وزن می‌گیرد و افت می‌کند. نمی‌خواستیم بازیکنانمان افت کنند. بازیکنان ما قرارداد دو سه ساله دارند و برنامه‌های باشگاه از روز اول و بعد از صدور مجوز شروع شد.
وی تأکید کرد: تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردیم. تنها تیمی‌هستیم که به جرأت می‌گویم چهار بار تست کرونا داده است. از نظر آمادگی جسمانی دغدغه‌ای نداریم. ما می‌گوییم باشگاه تراکتور این توان را دارد که پروتکل را رعایت کند. داخل باشگاه مشکل نداریم. حتی پرواز چارتر هم داریم ولی آیا شهرهایی که باید برویم و یا تیم‌هایی که به تبریز می‌آیند می‌توانند پروتکل‌ها را رعایت کنند؟
مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره تأکید این باشگاه بر برگزار نشدن مسابقات لیگ، گفت: موضع ما تعطیلی لیگ است. این سیاست مالک و هیئت مدیره باشگاه است. دیروز هم آخرین نامه را به فدراسیون فوتبال زدیم. نمی‌گوییم بازی نکنیم. می‌گوییم مسئولیت سلامتی بازیکنان را فدراسیون که اصرار بر برگزاری مسابقات دارد، تضمین کند. ما خودمان مدعی هستیم. در جام حذفی جزو چهار تیم و در لیگ هم بالای جدول هستیم. زیرساخت‌های باشگاه ما فراهم است ولی زیرساخت باشگاه‌های دیگر چه شرایطی دارد؟
سهرابی ادامه داد: سه همسایه ما آذربایجان، عراق و امارات لیگ خود را تعطیل کردند. اکثر تیم‌های ما از نظر مالی مشکل دارند و نمی‌توانند حتی آب معدنی بگیرند. چرا باید بازیکن ما در این شرایط کرونا بگیرد؟ شرط دوم ما هم این بود فدراسیون، مدیران باشگاه‌ها را جمع کند و یک تصمیم با خرد جمعی بگیرد. متأسفانه فدراسیون ما اصرار بر برگزاری لیگ می‌کند و «مرغش یک پا دارد». خودمان مانده‌ایم. روی مواضعمان هستیم. اگر جواب ندهند به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا پناه می‌بریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی