[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

فاضلاب در پیچ اعتبار ، روزنامه شیراز نوین

بازدید نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور در امور مجلس شورای اسلامی‌با هیئت همراه و نیز شهردار و جمعی از مسئولان محلی از تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا ( در حال احداث) .
در بازدیدی که ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی‌، منصور شوندی مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور در امور مجلس شورای اسلامی‌و هیئت همراه و نیز شهردار و جمعی از مسئولان محلی شهر صدا به همراهی مدیرعامل و تعدادی از مدیران آبفا شیراز از تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا ( در حال احداث) داشتند  در جریان آخرین اقدامات آبفا شیراز در تصفیه‌خانه قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی‌ و آموزش همگانی آبفا شیراز، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی‌به چشم‌انداز  اقدامات در سال 99 اشاره کرد و افزود: مشکلات و عقب‌ماندگی‌ها در صدرا باید جبران شود.
ابراهیم عزیزی بر به‌کارگیری توان دستگاه‌های اجرایی، مدیریت استان و ظرفیت نمایندگان برای به بار نشستن پروژه‌های ضروری  تأکید کرد و افزود: پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب برای مردم صدرا ضروری است با اجرای این پروژه‌های نگرانی مردم برطرف می‌شود. 
وی به تخصیص و پیگیری دستگاه‌های اجرایی  برای اتمام  پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا اشاره کرد و اذعان داشت: تأمین اعتبار موردنیاز جهت بهره‌برداری تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا نیازمند  هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی این شهر همچون شرکت عمران صدرا، آبفا شیراز شهرداری صدرا هست و در این راستا قول مساعد از جانب هر سه دستگاه یادشده را جهت به بهره‌برداری رساندن پروژه ذکرشده تا پایان شهریورماه دریافت کرد.
در این بازدید رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل آبفا شیراز با اشاره به پیشرفت قابل‌توجه از زمان تحویل زمین و اجرای تأسیسات و تجهیزات تصفیه‌خانه شرق صدرا گفت : تصفیه‌خانه فاضلاب شرق صدرا جزء پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است که باید تخصیص اعتبار کامل داشته‌باشد.
بهمن بهروزی افزود: این تصفیه‌خانه در اولویت اول پروژه‌ها قرارداد و در صورت تأمین اعتبار موردنیاز این پروژه مهم در اواخر شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد.  بهزاد پرنیان، شهردار صدرا گفت: با اقدامات پیش‌بینی‌شده، سال 99 سال عمرانی برای صدرا است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی