[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

کرمدار خبر داد: بازگشت ‌فجرشهیدسپاسی و قشقایی به پارس، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور پس از یک وقفه چهار ماهه از دهم تیرماه ۹۹ در ورزشگاه پارس (میانرود) شیراز برگزار می‌شود. مسئول سازمان لیگ فوتبال، دوشنبه با بیان این مطلب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در نشستی که با دست‌اندرکاران باشگاه فجر شهید سپاسی، قشقایی شیراز و اداره کل ورزش و جوانان استان فارس داشتیم، مقرر شد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه مسابقه‌های فوتبال لیگ دسته یک کشور در ورزشگاه پارس (میانرود) شیراز برگزار شود.
بهرام کرمدار ادامه داد: همچنین با توجه به اینکه این بازی‌ها در زیر نور برگزار می‌شود، مقرر شد یک ژنراتور برق برای پشتیبانی این ورزشگاه تأمین و مشکلات سیستم خنک‌کننده رختکن‌ها نیز توسط اداره کل ورزش و جوانان فارس بر طرف شود. وی اضافه کرد: چمن ورزشگاه پارس شیراز از کیفیت مناسبی برخوردار است و امیدواریم شاهد انجام بازی‌های خوبی از سوی تیم‌ها در این ورزشگاه باشیم.
تماشاگران به ورزشگاه نیایند، مسابقه‌ها به صورت زنده پخش می‌شود 
مسئول سازمان لیگ فوتبال همچنین با اشاره به اینکه ادامه رقابت‌های فوتبال بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود، بیان داشت: با هماهنگی صورت گرفته با صدا و سیما این مسابقه‌ها به صورت زنده از شبکه استانی پخش خواهد شد و از علاقه‌مندان به فوتبال می‌خواهیم که به هیچ عنوان به ورزشگاه مراجعه نکنند زیرا اجازه ورود نخواهند داشت.
کرمدار، در مورد خبرنگاران و عکاسان نیز گفت: خبرنگاران رسانه‌هایی که می‌خواهند برای تهیه گزارش به ورزشگاه بیایند با توجه به اعمال محدودیت‌ها باید پیش از شروع مسابقه با هیئت فوتبال فارس هماهنگی لازم را انجام دهند تا ترتیب حضور آنها در ورزشگاه با رعایت اصول بهداشتی داده شود.
او بیان کرد: باشگاه‌های فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز که میزبان این رقابت‌ها هستند باید خودشان امکانات و لوازم بهداشتی مورد نیاز را تهیه کنند.
دیدار تیم‌های قشقایی شیراز و سپید رود رشت، دهم تیرماه ۹۹ از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته یک کشور در ساعت۳۰ :۱۹در ورزشگاه پارس شیراز برگزار می‌شود و در همین روز هم تیم فجر شهید سپاسی شیراز در کرج به مصاف تیم گل ریحان این شهر خواهد رفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی