[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

تقدیر از معاون فرهنگی، اجتماعی شهرداری شیراز، روزنامه شیراز نوین

معاون بهداشت و مدیر روابط عمومی‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نمایندگی از رئیس دانشگاه از مشارکت معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در پیشبرد اهداف حوزه سلامت فارس قدردانی کردند.
 به گزارش روابط عمومی‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت دانشگاه به همراه دکتر «سید روح الله حسینی» مدیر روابط عمومی‌دانشگاه به نمایندگی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از همکاری‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در عرصه آموزش و اطلاع‌رسانی عمومی‌تقدیر کردند. در این دیدار مشترک، دکتر «همتی» ضمن تقدیر از همکاری این سازمان در پویش‌های سلامت محور از قبیل پویش ملی سنجش فشارخون و بحران همه‌گیری کرونا ویروس به ویژه در زمینه‌های آموزش، اطلاع‌رسانی و تبلیغات عمومی؛ فعالیت‌های مجموعه سلامت فارس را برا مقابله با این بحران معرفی کرد و با اعلام برتری فارس در انجام بیشترین میزان انجام آزمایش و کمترین میزان مرگ و میر بیماران در سطح کشور، این موفقیت‌ها را حاصل مشارکت و همدلی مردم، مسئولان و مجموعه سلامت فارس عنوان کرد. دکتر «حسینی» مدیر روابط عمومی‌دانشگاه نیز ضمن قدردانی از همکاری شایسته سازمان فرهنگی، اجتماعی و وزرشی شهرداری شیراز در امر آگاه‌سازی عمومی، خواستار تداوم این همکاری در تحقق دیگر اهداف و برنامه‌های سلامت محور شد. او همچنین تشکیل کارگروه ویژه با همکاری دانشگاه و سازمان فرهنگی، اجتماعی و وزرشی شهرداری را در پیشبرد این امر مؤثر دانست.
دکتر «مرتضی جعفری» معاون فرهنگی، اجتماعی و وزرشی شهرداری شیراز و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نیز ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز و تبیین اقدامات معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شیراز در بحران کروناویروس، از تلاش‌های مسئولان و تیم‌های بهداشت و درمان استان تقدیر و مدافعان سلامت را به عنوان خط مقدم مبارزه با کرونا ستود. 
در این نشست با اهدای لوح سپاس از سوی معاون بهداشت و مدیر روابط عمومی‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نمایندگی از رئیس دانشگاه، از همکاری دکتر «مرتضی جعفری» معاون فرهنگی، اجتماعی و وزرشی شهرداری شیراز و «سید علیرضا دیهیمی» رئیس اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز قدردانی شد

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی