[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

برای امنیت پایدار برنامه‌محور بودیم، روزنامه شیراز نوین

سردار غیاثی گفت: سپاه همواره در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی‌پیشرو بوده و امروز از نظر نیروی انسانی متعهد و متخصص و همچنین امکانات و تجهیزات دفاعی در سطح بالای آمادگی قرار داریم.
به گزارش شیراز نوین به نقل ازروابط عمومی‌سپاه فجر، سردار غیاثی در آئین تکریم و معارفه مسئولان سابق و جدید نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه ایمان الهی و معنویت از ارکان اصلی اقتدار نهاد سپاه هستند، گفت: از بدو تشکیل سپاه تا امروز آنچه موجب دستیابی پاسداران انقلاب اسلامی‌به پیروزی‌ها و موفقیت‌های عظیم شده است عامل معنویت و ایمان حقیقی و مؤمنانه به وعده‌های الهی بوده است.
فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: در سال جاری سپاه فجر اقدامات بسیار خوبی را در راستای تأمین امنیت پایدار در سطح استان فارس برنامه‌ریزی و اجرا کرده است و در کنار این‌ها ظرفیت‌های سپاه و بسیج فارس در راستای خدمات عام المنفعه از جمله مقابله با بیماری کرونا بکارگیری شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: سپاه همواره در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی‌پیشرو بوده و امروز از نظر نیروی انسانی متعهد و متخصص و همچنین امکانات و تجهیزات دفاعی در سطح بالای آمادگی قرار داریم.
سردار غیاثی با تأکید بر اینکه ارتقاء بیش از پیش مؤلفه‌های معنوی و تربیتی نهاد بسیج مورد توجه حوزه نمایندگی ولی‌فقیه قرار داشته‌باشد، گفت: وجود روحانیون انقلابی و فرهیخته در مجموعه حوزه نمایندگی یک ظرفیت بسیار مناسب است که می‌تواند برای تربیت جوانان انقلابی و مؤمن در نهاد بسیج بیش از پیش مورد استفاده قرار بگیرد. فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: همکاری و تعامل همه جانبه و صمیمانه سه مجموعه فرماندهی، حوزه نمایندگی ولی‌فقیه و حفاظت اطلاعات در سپاه این نهاد انقلابی را به یکی از پویاترین و تأثیرگذارترین نهادها در برهه‌های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی‌تبدیل کرده است.
سردار غیاثی در پایان صحبت‌هایش ضمن تجلیل از خدمات ارزنده حجت الاسلام حاجی زاده، گفت: مجموعه فرماندهی سپاه همواره تعامل لازم را با حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در راستای اجرای مأموریت‌ها داشته است و پیوند پاسداران انقلابی با روحانیت ولایتمدار یک پیوند ناگسستنی است.
به گزراش روابط عمومی‌سپاه فجر، در این مراسم که با حضور حجت‌الاسلام طیبی جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌برگزار شد از زحمات حجت الاسلام حاجی زاده تجلیل و حجت‌الاسلام محمودزاده به‌عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر معرفی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی