[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

پرداختی۷۰میلیاردی مردم به آبفای شیراز ، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای شهر صدرا خبرداد:
پرداختی70میلیاردی مردم  به آبفای شیراز 

رئیس شورای شهر صدرا دردیدار با نماینده شیراز در مجلس گفت: در چند ماه گذشته از محل تبصره 3 بیش از 70 میلیارد ریال برای شبکه‌گذاری شهری توسط آبفا از مردم صدرا دریافت شده است. 
مهندس صادقی رئیس شورای اسلامی‌شهر صدرا نیز در این جلسه با اشاره به وظایف ذاتی شورا در دفاع از حقوق مردم و برطرف شدن مشکلات زندگی آنان گفت: یکی از اساسی‌ترین مشکلات صدرا که آرامش را از مردم سلب نموده است، فاضلاب شهری است. نداشتن آرامستان نیز از دیگر دغدغه‌های مردم شهر صدراست که مدت‌هاست برای آن تلاش می‌کنیم. سرعت دادن به ایجاد شبکه فاضلاب شهری، راه‌اندازی تصفیه‌خانه در فاز 2 از ضروریات اصلی مردم شهر است. 
رئیس شورای اسلامی‌شهر صدرا معایب کانال‌کشی‌های صورت گرفته را موجب رها شدن فاضلاب در معابر دانستند که سلامت و زندگی مردم را به مخاطره انداخته است. وی عدم انجام تعهدات توسط تعاونی‌های مسکن در اجرای شبکه‌گذاری و فاضلاب مجتمع‌ها را نیز از دیگر مشکلاتی دانستند که علی‌رغم دریافت هزینه از مردم، انجام نشده است.
مهندس صادقی تصویب و اجازه اجرای تبصره 3 را کمک بزرگ به اداره آبفا دانست و اظهار داشت: بنابر اعلام مسئولان اداره آبفا در چندماه گذشته بیش از 70 میلیارد ریال از مردم صدرا در قالب تبصره 3 دریافت شده است که توقع ما و مردم هزینه کرد دقیق و شفاف و پرسرعت می‌باشد.
در این جلسه، بهروزی رئیس اداره آبفا شهرستان شیراز ضمن تأکید بر سرعت گرفتن طرح شبکه گذاری اظهار داشت: صورت وضعیت و ریز درآمد و هزینه کرد اداره آبفا از محل تبصره 3 را هر سه ماه یکبار تقدیم شورای اسلامی‌شهر صدرا می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی