[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

ناظر شورای شهر شیراز در منطقه پنج: بالاترین حجم آسفالت شهری در منطقه پنج شیراز خواهد بود، روزنامه شیراز نوین

جلسه هم‌اندیشی و بررسی مشکلات محدوده منطقه پنج شیراز با حضور رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری و ناظر شورای اسلامی‌شهر شیراز در منطقه پنج، یاوران شورا، شهردار منطقه و مدیران و معاونان شهری در محل شهرداری منطقه پنج شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی‌و امور بین‌الملل شورای اسلامی‌شهر شیراز، «نوذر امامی» در این جلسه که یاوران شورا به طرح موضوعات و مشکلات موجود در منطقه با هدف رفع معضلات و تحقق خواسته‌های ساکنان محله پرداختند، عنوان داشت: امسال شهرداری شیراز ۲ میلیون مترمربع عملیات آسفالت معابر شهر شیراز را در دستور کار دارد که از این میزان بالاترین حجم عملیات آسفالت به دلیل محرومیت و تقاضای بالای مردم از بخش‌هایی که تا به امروز از نعمت آسفالت در معبر بی‌بهره بوده‌اند در سطح منطقه پنج شیراز خواهد بود.
ناظر شورای اسلامی‌شهر در منطقه پنج شیراز بر لزوم به کارگیری تدبیر در ساماندهی و رفع مشکلات شهروندان این منطقه تأکید کرد.
امامی‌به تلاش‌های بی‌وقفه مجموعه شهرداری این منطقه در جذب درآمد و افزایش سطح خدمات به شهروندان نیز اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر منطقه پنج شیراز یکی از مناطق یازده‌گانه‌ای است که بیشترین حجم اجرای پروژه‌های عمرانی را در دستورکار دارد که با توجه به نیازها و موقعیت این منطقه افزایش سطح کیفیت زندگی را برای شهروندان به دنبال خواهد داشت.
در ادامه جلسه «فرود بذرافشان» شهردار منطقه پنج شیراز نیز با مرور اقدامات صورت گرفته در سال گذشته و طرح‌های در دست اجرا به اهمیت استمرار جلسات مشترک هم‌اندیشی با یاوران شورا تأکید کرد.
وی گفت: در سال گذشته خدماتی از قبیل بهسازی میادین مهم از جمله میدان ارتش، لوله‌گذاری برای جمع‌آوری آب‌های سطحی معابر اصلی، بهسازی بوستان‌ها از جمله بهسازی بوستان رحمت، اجرای پروژه‌های مهم در جهت آزادسازی برخی مسیرها با هدف دسترسی آسان شهروندان از جمله ادامه ۴۵ متری دولت حدفاصل بلوار قائم و بنی‌هاشمی، احداث سرای محله بنی‌هاشمی‌و همچنین اجرای پروژه‌های تاثیرگذار از قبیل احداث استانداردترین پیست اسکیت در جنوب کشور در پارک ۵۰ هکتاری مادر آغاز شد که به سرانجام رسید.
شهردار منطقه پنج شیراز به مطالعه، برنامه‌ریزی و بهره‌برداری از پروژه‌های بیشتر در سطح منطقه در سال جاری اشاره داشت و افزود: امسال مطالعه، اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های بیشتری در سطح منطقه پنج شیراز در دستورکار قرار دارد که از جمله آن بهره‌برداری از بلوار مهم ۴۵ متری دولت، اجرای تکمیل بولوار قائم، تکمیل و بهره‌برداری از پروژه پارک آموزشی ترافیک در بوستان مادر، اصلاح مبلمان شهری در بوستان‌ها، احداث بوستان مطالعه و ایجاد سراهای محله و پارک ریاضی و نجوم است.
وی همچنین از احداث پیاده‌راه‌ها از جمله پیاده راه احمدبن‌موسی(ع)، مناسب سازی معابر و بهسازی پارک شهدا با رویکرد استفاده از کودکان، سالمندان و معلولان به صورت ویژه، اصلاح هندسی و رفع معضلات ترافیک و حمل‌ونقل عمومی‌منطقه و تکمیل پیست موتورسواری و پارک ورزش و تفریحات سالم که به عنوان مهم‌ترین طرح‌های قابل اجرا در منطقه پنج شیراز گفت. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی