[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

شهردار شیراز: ارتقای نظام سلامت اداری با مشارکت همگان امکان‌پذیر است ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز از راه اندازی سامانه ستاد خبری (سامانه ۳۲۹۰) در راستای تحقق شهروند مطالبه گر، شهرداری شفاف و حراست هوشیار خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور گفت: سامانه ستاد خبری با هدف ارتقای فرهنگ مسئولیت پذیری و پاسخ‌گویی مدیران و کارمندان، افزایش شفافیت، مردم سالاری دینی، تحقق سلامت اداری و مبارزه با فساد از طریق نظارت مردمی راه اندازی شده است. وی با تأکید بر نقش مهم شهروندان در سامانه ستاد خبری افزود: با همکاری و ارتباط مستمر شهروندان از این پس شاهد تحول اساسی در کاهش تخلفات اداری، ارتقای سیستم نظارت و پاسخگویی به طور سریع، صحیح و شفاف هستیم‌. شهردار شیراز با بیان اینکه کارمندان نیز می‌توانند در ارتقای نظام سلامت اداری مشارکت کنند، اضافه کرد: شرکت در این طرح به مدیران در مسیر دستیابی به مجموعه ای سالم و عاری از هر گونه فساد کمک می‌کند.
سرپرست اداره کل حراست شهرداری شیراز نیز در خصوص راه اندازی سامانه ستاد خبری گفت: سامانه ۳۲۹۰ آماده دریافت گزارش‌ها در خصوص موارد مرتبط با مجموعه حراست شهرداری است. حسینی خواه اعلام کرد: شهروندان می‌توانند از طریق تماس تلفنی با اپراتور در ساعات اداری، ارسال گزارش صوتی در ساعات غیر اداری، پست الکترونیک hrst@shiraz.ir و نمابر۳۲۲۲۸۷۶۴ گزارش‌ها و مستندات خود را بدون نیاز به معرفی یا حضور فیزیکی ارسال کنند. وی اضافه کرد: اداره کل حراست شهرداری شیراز در راستای ارتقای نظام سلامت اداری، مقابله با فساد، صیانت از حقوق شهروندی، شفاف سازی، تکریم ارباب رجوع و پاسخ به انتظارات و مطالبات مردمی اقدام به ارتقای ستاد خبری ۳۲۹۰ به سامانه خبری و افزایش راه‌های ارتباطی با سامانه مذکور کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی