[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

اصناف تعطیل نمی‌شود، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس با اشاره به اعلام دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه احتمال ورود به وضعیت قرمز کرونا گفت: گذر از این شرایط همچنان نیازمند همراهی مردم و اصناف در رعایت پروتکل‌های بهداشتی است. با این وجود، تاکنون محدودیتی در خصوص فعالیت‌های صنفی استان ابلاغ نشده و از این رو، مطالب منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی نادرست است.
روز چهارشنبه، مطالب جعلی مبنی بر محدودیت فعالیت اصناف فارس از ۱۳ تیرماه در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار است که به گفته اتاق اصناف استان،‌ تاکنون چنین موضوعی ابلاغ نشده است.
سید محمود هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در حال حاضر استان فارس گرفتار بیماری کروناست و باید تمام فعالان صنفی و مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
وی ادامه داد: با توجه به پیامدهای ناشی از تعطیلات کرونایی بر وضعیت اقتصادی و مشکلات مالی 
مردم، باید کاری کنیم که به رعایت پروتکل‌های‌ بهداشتی عادت کنیم.
رییس اتاق اصناف مرکز استان فارس گفت: بخشنامه‌ای به تمامی اتحادیه‌ها ابلاغ کردیم تا تلاش کنیم که رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به عنوان یک فرهنگ در بین مردم نهادینه شود.
هاشمی اظهار داشت: انتظار می‌رود شهروندان اطلاعیه‌های مربوط به تصمیم‌های ستاد ملی و ستادهای استانی مقابله با شیوع کرونا را با مراجعه به پایگاه‌های خبری مراجع و خبرگزاری‌های رسمی کشور دنبال کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی