[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

شهردار صدرا: با تأسی به معصومین(ع) خدمتگزار مردم باشیم ، روزنامه شیراز نوین

دکتر پرنیان، شهردار صدرا به مناسبت بزرگداشت میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز هفته کرامت گفت: حضرات معصومین(ع) ولی نعمت ما و فخر عالم هستند. 
به گزارش دریافتی شیرازنوین، دکتر پرنیان شهردار صدرا در مراسم بزرگداشت میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز هفته کرامت در جمع کارکنان شهرداری صدرا گفت: وظیفه ماست تا با تاًسی به اهل بیت(ع)، همه همت خود را در خدمت رسانی به مردم به کار گیریم تا لطف و عنایت حضرات معصومین که ولی نعمت و فخر عالم هستند، مشمول حال ما شود و بتوانیم دوران مسئولیت و خدمت رسانی را به سلامت و سربلندی پشت سر گذاریم.
وی حضرت معصومه(سل) را عالم به علوم آل محمد(ص) معرفی کرد و بیان داشت: حضرت معصومه(س) ضمن آگاهی کامل به اسلام، از راویان و محدثان به شمار می‌روند؛ تا جایی که امام کاظم(ع) خطاب به آن حضرت فرمودند: «پدرش به فدایش». همچنین کرامت این سلاله معصوم تا جایی است که فرازی از زیارتنامه غیرمعروفه به نام ایشان است.
شهردار صدرا، حضرت فاطمه معصومه(س) را الگوی عملی برای دختران و تمام بانوان دانسته و اظهار داشتند: امیدوارم همکاران خواهر ما با تأسی و آگاهی به سیره عملی آن حضرت، بتوانند مانند گذشته متعهدانه، مسئولیت‌های خود را به انجام برسانند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی