[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۲
  • دوره جدید

رئیس جدید دانشگاه پیام نور آباده معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

نور فارس در این مراسم، مدیر نظارت و ارزشیابی دانشگاه پیام نور استان فارس با تقدیر از زحمات چندین ساله دکتر محمدرضا میرزانیا، اظهار امیدواری کرد: با حضور دکتر هاشمی رئیس جدید دانشگاه پیام نور آباده، مسیر توسعه و پیشرفت این مرکز دانشگاهی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز دانشگاه پیام نور کشور، محکم تر از گذشته ادامه یابد.
دکتر طالبی با اشاره به وضعیت فعلی کشور به خاطر بیماری کرونا، اظهار داشت: امسال برای اولین سال، شیوه آموزش و ارزشیابی دانشگاه پیام نور نیز تغییر یافت که با رویکرد جدید زحمت همکاران دانشگاه نیز دوچندان شد که جای تقدیر و تشکر از همه عزیزان دارد.
مدیر نظارت و ارزشیابی دانشگاه پیام نور فارس، با بیان اینکه تلاش دست اندرکاران دانشگاه ایجاد زمینه‌های مطلوب برگزاری آزمون‌های الکترونیکی است، یادآور شد: علی‌رغم برخی مشکلات زیرساختی، زمینه مناسب آموزش مجازی در دانشگاه پیام نور همه نقاط استان فراهم شده است.
دکتر طالبی به برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد دانشگاه پیام نور نیز اشاره کرد و در خصوص آموزش استاندارد و باکیفیت دانشگاه پیام نور، اظهار داشت: آمار بالای پذیرفته شدگان در کنکور کارشناسی ارشد، آزمون‌های استخدامی و وکالت مؤید این موضوع است.
گفتنی است در بخش دیگری از این نشست، دکتر میرزانیا رئیس سابق دانشگاه پیام نور آباده به بیان برخی از موفقیت‌ها و فعالیت‌های انجام شده در دوران تصدی ریاست خود پرداخت و دکتر هاشمی رئیس جدید این مرکز دانشگاهی نیز ابراز امیدواری کرد با همکاری تمام کارکنان اداری و علمی و تعامل مناسب با مسئولین شهرستان، شاهد ارتقای جایگاه دانشگاه پیام نور آباده باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی