[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

عطش آزادراه به اعتبار ، روزنامه شیراز نوین

شیراز- ایرنا- محمدباقر نوبخت معاون رییس‌ جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح چهارشنبه چهارم تیرماه ۹۹ با هدف بازدید از آزادراه شیراز - اصفهان وارد شیراز شدند.
این اعضای کابینه قرار است در سفر کوتاه خود به استان فارس با حضور در سده شهرستان اقلید از روند احداث این آزادراه بازدید کنند.
عنایت الله رحیمی استاندار فارس و جمعی از مدیران استانی با حضور در فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز از این اعضای کابینه استقبال کردند.
آزاد راه شیراز - اصفهان یک پروژه ملی است که با مشارکت وزارت راه و شهرسازی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حال اجراست. از جمله مزایای این پروژه می‌توان به کاهش حدود ۱۳۵ کیلومتری مسیر شیراز - اصفهان، کاهش ۲ساعته زمان سفر، کاهش مصرف سوخت به میزان ۱۳۶ میلیون لیتر در سال، کاهش سالانه ۱۸۰ میلیارد ریال هزینه تصادفات جاده‌ای و کاهش استهلاک خودروهای عبوری اشاره کرد. برای اجرای این پروژه که هم‌اینک ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد تاکنون افزون بر یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه شده و برای تکمیل آن بیش از یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان دیگر اعتبار لازم است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی