[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۱
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: موفقیت نیروی انتظامی مدیون حمایت‌های دستگاه قضائی است ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: موفقیت‌های کسب شده در نیروی انتظامی مدیون حمایت و پشتیبانی‌های دستگاه قضائی است. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام بخش حبیبی» در نشست با رییس کل دادگستری و معاونان وی، ضمن تبریک دهه کرامت و هفته قوه قضائیه، اظهار داشت: اگر پشتیبانی و حمایت‌های شما مسئولان دستگاه قضائی از نیروی انتظامی نبود، توفیقات و موفقیت‌های حال حاضر به دست نمی‌آمد و این حمایت‌ها باعث دلگرمی مأموران نیروی انتظامی است.
وی تصریح کرد: خوشبختانه دستگاه قضائی و نیروی انتظامی وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند و در مسیر خدمت رسانی به مردم و حفظ و ارتقاء نظم و امنیت در جامعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند. فرمانده انتظامی استان فارس بر لزوم تعامل و همکاری سایر سازمان‌ها و نهادهای جامعه در خصوص کاهش جرائم در جامعه تأکید کرد و افزود: به عنوان مثال در خصوص وقوع سرقت منزل و خودرو، بسیاری از اقدامات و پیش‌بینی‌های لازم می‌تواند در کاهش سرقت مثمر ثمر واقع شود که لازم است در این رابطه برنامه ریزی‌ها و اقدامات لازم صورت پذیرد.
سردار حبیبی از تعامل، همکاری و حمایت‌های مسئولان دستگاه قضائی از نیروی انتظامی استان فارس تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین «سید کاظم موسوی» رییس کل دادگستری استان فارس با اشاره به اینکه قدردان تلاش و اقدامات شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی استان هستیم، از تلاش‌ها و اقدامات فرمانده و کارکنان انتظامی استان در راستای تأمین نظم و امنیت در جامعه تقدیر و تشکر به عمل آورد.
در پایان این نشست، سردار حبیبی با اهداء لوح تقدیر از رییس کل دادگستری استان فارس و معاونان وی به مناسبت هفته قوه قضائیه تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی