[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

تزریق ۵۰۰ میلیارد تومان به آزادراه شیراز- اصفهان، روزنامه شیراز نوین

ایسنا/ رئیس سازمان برنامه و بودجه از تزریق ۵۰۰میلیارد تومان به عنوان بخشی از تعهد مالی دولت برای پروژه آزادراه شیراز-اصفهان خبر داد و گفت: اکنون ٢٠٠میلیارد تومان آن برای تخصیص ابلاغ شده و مابقی تا پایان شهریورماه تأمین مالی خواهد شد. 
محمدباقر نوبخت عصر چهارشنبه ٤ تیر در حاشیه بازدید از پروژه آزادراه شیراز-اصفهان، مراتب قدردانی رئیس‌جمهور از دست اندرکاران احداث این پروژه بزرگ را اعلام کرد و گفت: رئیس‌جمهور مراتب پشتیبانی مالی دولت از اجرای و تکمیل پروژه آزادراه شیراز-اصفهان را اعلام کرده است. او کوتاهی زمان، کاهش طول و صرفه‌جویی هزینه‌های بالا را از مزایای این پروژه ذکر و خاطرنشان کرد: اینکه جان یک عزیز و هموطن در یک جاده ایمن سالم بماند، برای دولت بسیار مهم است. معاون رئیس‌جمهور با ابراز امیدواری نسبت به اینکه تا پایان امسال شاهد بهره‌برداری از این آزادراه باشیم، عنوان کرد: این مهم مشروط به کمک و پشتیبانی دولت است و با اطمینان می‌گویم هرآنچه تعهد دولت به این ابرپروژه باشد، قطعاً انجام خواهد شد. نوبخت همچنین تأکید کرد: با تأمین اعتبار میزان تعهد دولت هیچ عذر و بهانه‌ای برای کسی وجود نخواهد داشت؛ چراکه منابع مالی و اراده دو وزارتخانه دفاع و راه و شهرسازی مهیاست. او با بیان اینکه امید است با همراهی و همبستگی اقدامات بزرگی به ثمر برسانیم، افزود: روزی تصور می‌شد که آیا می‌شود همدان به شبکه سراسری ریلی وصل شود، که متصل شد و کرمانشاه نیز همین‌طور. رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه سال گذشته ١٣٢ کیلومتر اتصال یک راه آهن دو خطه از میانه به تبریز برنامه‌ریزی شد که امسال انجام خواهد شد، یادآور شد: راه‌آهن یزد به فارس که به اقلید خواهد رسید نیز برای ماه‌های آینده برنامه‌ریزی شده و همه این پروژه‌ها در شرایطی در حال اجراست که در یک رویارویی بزرگ با رژیم زورگوی آمریکا که به مردم خود هم رحم نمی‌کند، قرار گرفته‌ایم.
نوبخت گفت: تمام تلاش آمریکایی‌ها این است که از همه ابزارها استفاده کنند تا در بازار اقتصاد رخنه و نفوذ کرده و بتوانند تأثیر بگذارد تا جمهوری اسلامی را از خدمت و توسعه بازدارند. اما خدمت‌رسانی‌ها در ایران اسلامی، آغاز راه است. به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت به‌همراه وزرای راه و شهرسازی و دفاع چهارشنبه ۴ تیرماه، سفر خود به استان‌های فارس و اصفهان را آغاز کرد و در فرودگاه شیراز مورد استقبال استاندار فارس قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی